Dátum aktualizácie: 27. 11. 2023
Hlavná, Horný Bar
Super cena za stavebný pozemok v Hornom Bare
152 915 €

Super cena za stavebný pozemok v Hornom Bare

152 915 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1799 m2
  • Cena za m2: 85 €/m²
    Provízia zahrnutá v cene: Áno
    ID inzerátu: 5188869
Exclusive vám ponúka na predaj oplotený stavebný pozemok z troch strán v obci Horný Bar. Pozemok s výmerou 1799 m2 s rozmermi cca. 37 x 49 m2. sa nachádza v centre obce Horný Bar s prístupom z hlavnej cesty, ktorá prechádza obcou. Pozemok sa predáva v celku, ale je tu možnosť rozdelenia na dva samostatné pozemky s výmerou cca. 800 m2 a cenou cca. 76.457,- eur. Rozdelené pozemky by mali rozmery cca. 18,5 x 49 m2 a na oboch by sa mohol postaviť samostatný rodinný dom. Oba novovzniknuté pozemky by mohli byť napojené na mestský vodovod a novovybudovanú kanalizáciu, ktorá sa v obci dokončuje v priebehu roku 2023. Ponúkaný pozemok je už dnes napojený na elektrinu a plyn, pretože sa na ňom nachádza starší skolaudovaný rodinný dom, ktorý je súčasťou ponuky predaja pozemku. Cena ponuky predaja pozemku nezohľadňuje starší rodinný dom, ktorý potrebuje kompletnú rekonštrukciu, alebo asanáciu s využitím, základov a dotiahnutých sietí. Dom je čiastočne podpivničený, treba vidieť a zhodnotiť ďalšie možné využitie súčasnej stavby. Cena ponuky pozemku je iba 85,- eur/m2, pričom pozemok v centre obce môže byť napojený na všetky inžinierske siete. Pozemok je už v súčasnosti napojený na studňu, ale nie je problém napojiť ho na obecnú vodu a kanalizáciu. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 152.915,- EUR

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com

www.samorin.com, www.byvanie.com


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí