Dátum aktualizácie: 01. 10. 2023
Jablonov nad Turňou
Nadštandartná chalupa v Slovenskom krase
174 900 €

Nadštandartná chalupa v Slovenskom krase

174 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 85 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 670 m2
 • Cena za m2: 2 057,65 €/m²
  Energie: 30 €/mesiac
  ID inzerátu: 5188908
Nehnuteľnosť sa nachádza v malebnom prostredí Slovenského krasu, obklopená nádherými výhľadmi, ktoré je možné pozorovať aj z altánku pri pohári vína. Výhodou domu je, že má zachované absolútne súkromie a od najbližsích susedov ju rozdeľuje miestna komunikácia alebo parcely so stromami. Chalupa či dom je plne oplotený prevažne murovaným plotom z kameňa vo výške cca 2m. Súčasťou nehnuteľnosti je aj bazén s technológiami, solinátorom a prestrešením vhodným aj ku malým deťom. Pri altánku je skladovací priestor na kosačku a iné. Záhrada je členitá, dômyselne riešená s oddelením pre relaxačnú časť a pestovateľskú časť s hroznom, malinami a menším políčkom vyhradeným na sadenie paradajok či iných plodín.

Dom pozostáva z dvoch izieb, priestrannej kuchyne, kúpeľne a podkrovia, ku ktorému vedie vonkajšie schodisko. Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii vybavená vkusným, nadštandartným zariadením s drevenými podlahami a drevenými stropmi s pôvodnými ošetrenými trámami. Okná sú drevené, typu eurookná, izolované vo výbornej kvalite . V obývačke sa nachádza liatinová pec, ktorá dokáže priestor plne vykurovať. V celom dome je elektrické kúrenie. Kuchyňa je plne zariadená s kuchynskou linkou na mieru a vstavanými spotrebičmi ako je indukčná doska, teplovzdušná rúra a umývačka riadu. V rozľahlej kúpelni je walk in sprchovací kút, wc, umývadlo so skrinkou a práčka. V obývačke je rozkladací gauč, drevená komoda s LCD TV a konferenčný stolík. V druhej izbe je veľká skriňa, komoda a pohodlná rozťahovacia pohovka. Nehnuteľnosť je pripojená na internet – Magio TV. Dom sa predáva plne zariadený s nástennými dekoráciami.

Len prísť a oddychovať v lone prírody....


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí