Dátum aktualizácie: 30. 11. 2023
Novomestská ulica 9236/5, Trnava
Výnos 8 % ročne. Investičný obchodný priestor
Cena dohodou

Výnos 8 % ročne. Investičný obchodný priestor

Novomestská ulica 9236/5, Trnava, okres Trnava
Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 140,75 m2
  Zast. plocha: 140,75 m2
 • Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 5193793
Exkluzívna ponuka investičného obchodného priestoru o výmere 140,75 m2 v prestížnom projekte Arboria v Trnave. Tento priestor sa nachádza v rámci komplexu Arboria Market, ktorý je vyhľadávaným miestom pre miestnych obyvateľov aj návštevníkov.

Lokalita Trnavy je známa svojou bohatou históriou a kultúrou. Mesto sa nachádza v blízkosti hlavných dopravných tepien, čo zabezpečuje ľahkú dostupnosť pre návštevníkov z celého regiónu. Samotná Arboria je moderný a dynamický komplex, ktorý sa stal miestom stretávania obchodníkov, zábavných podnikov a kulinárskych zážitkov.

Tento konkrétny investičný priestor je dlhodobo prenajatý poprednému prevádzkovateľovi potravinárskeho podniku, čo mu zabezpečuje stabilný príjem. Nájomná zmluva obsahuje inflačnú doložku, čo znamená, že nájomné sa upravuje podľa aktuálneho vývoja cien.

Predaj tohto priestoru sa uskutočňuje formou SPV (Special Purpose Vehicle), ktorá kupujúcemu poskytuje rôzne výhody. Existuje aj možnosť vziať si výhodný úver, ktorý môže pomôcť optimalizovať investíciu.

Ak máte vážny záujem o túto jedinečnú investičnú príležitosť, radi vám poskytneme viac informácií. Vzhľadom na dôvernosť informácií sa vyžaduje podpísanie dohody o mlčanlivosti (NDA).


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí