Dátum aktualizácie: 02. 10. 2023
Lamač, Bratislava IV - Lamač
Predáme dizajnovú 5 izbovú vilu v Lamači v príjemnom lesnom prostredí.
1 450 000 €

Predáme dizajnovú 5 izbovú vilu v Lamači v príjemnom lesnom prostredí.

1 450 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 323,5 m2
  Plocha pozemku: 1250 m2
 • Cena za m2: 4 482,23 €/m²
  ID inzerátu: 5209531
PROMINENT REAL predá dizajnovú vilu situovanú v obľúbenej lokalite Bratislavy v mestskej časti Lamač. Vila sa nachádza v zabývanej časti a novému majiteľovi ponúkne ideálnu kombináciu rodinného bývania v prírode, no zároveň s pohodlným prístupom do centra mesta.

Vila, navrhnutá renomovaným architektom, dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Pri hlavnom vstupe do vily vás privíta vstupná hala s dostatkom šatníkového priestoru a hosťovskej toalety. Spoločenskú časť tvorí veľkorysá obývacia zóna. Kuchyňa, s možnosťou oddelenia, plne zariadená s jedálňou a komorou spĺňa požiadavky náročného kulinárskeho majstra. Prízemie ďalej ponúka hosťovskú izbu so šatníkom a kúpeľňou. Z obývačky je priamy výstup na terasu a do záhady.

Na poschodí sa nachádzajú 3 nepriechodné spálne, 2 kúpeľne s toaletou, práčovňa a technická miestnosť spojená s pracovňou. Výhľady z izieb sú do príjemnej zelene.

Úžitková plocha vily je 323,5 m2 (prízemie 122 m2 + poschodie 109,4 m2 + garáž 92 m2 + terasa za domom). Štandard vily tvoria kvalitné prírodné materiály, protišmykové materiály, stropné chladenie, kamerový systém a alarm. Kúrenie aj chladenie je pomocou tepelného čerpadla vzduch – vzduch. K vile sú privedené inžinierske siete ako sú voda a elektrika. Plyn nie je k dispozícii. Dal by sa priviesť, ak by bol záujem. Odpad je napojený na septik, ktorý je o veľkosti 30 m3. Funguje to automaticky. Príde auto a odčerpá septik. Chodí tak 1x za 2 mesiace. Pripojenie je z vonkajšej strany plotu, takže to chod domácnosti vôbec neovplyvňuje. Pripojenie na kanalizáciu je možné. Nachádza sa iba pár metrov v ceste pred domom.

Vila bola málo používaná, čo je výhodou, že je v zachovalom stave. Je postavená na pozemku s rozlohou 1.250 m2. Rozľahlá záhrada so závlahou poskytuje dostatok možností pre príjemný oddych po náročnom dni, či už posedením na terase alebo aktívnym relaxom pri záhradných prácach.

Parkovanie je zabezpečené v samostatne stojacej garáži pre 2 autá, k dispozícii sú aj novovybudované 4 vonkajšie státia vo dvore a pred garážou. Garáž o rozlohe 85 m2 ponúka priestor na vínnu pivnicu, herňu, alebo oddychovú časť. Je tam aj predpríprava na toaletu a odvetranie.

Cena: 1.450.000,- EUR

V prípade záujmu o obhliadku nás kontaktujte na tel.č.: 0905 456 542


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet terás: 2
 • Skladový priestor: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí