Dátum aktualizácie: 04. 11. 2023
-, Banská Bystrica
A&S | na predaj - mobilný, ekologický dom Apollon na klúč
Cena dohodou

A&S | na predaj - mobilný, ekologický dom Apollon na klúč

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chalupa, rekreačný domček
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 25 m2
    Zast. plocha: 25 m2
  • ID inzerátu: 5213146
A&S real partners Vám ponúka na predaj modulový, ekologický dom Apollon na klúč vytvorený z drevenej rámovej konštrukcie. Dom Apollon sa vyznačuje moderným preskleným dizajnom a ponúka panoramatický výhľad na vašu záhradu alebo prírodu. Vďaka 25 m2 veľkej sklenenej ploche si môžete vychutnať výnimočný jas, vyhľad na prírodu a zažiť neporovnateľný pocit z priestoru. Veľké okná tiež vytvárajú kontinuitu medzi interiérom a exteriérom a pozývajú vás, aby ste si naplno užili svoje okolie a zároveň boli chránení pred počasím.


Využitie : záhradný dom, dom pre hostí, cestovný ruch - ubytovanie pre zákazníkov, ubytovanie v prírode

Zastavaná plocha : 25 m2
Presklená plocha : 18 m2
Čas. Inštalácie : 1 deň
Doba dodania : 2 mesiace

Modulový dom Apollon obsahuje plnohodnotný priestor pre spálňu s veľkou manželskou posteľou, štandardnov kuchyňou s jedálenským stolom, modernou kúpeľňou s WC a samostatným sprchovým kútom. Vzdušný a veľkorysý priestor od podlahy až po strop. Mimoriadne dobrá variabilita stien a nábytku. Táto ekologická konštrukcia tiež ponúka vynikajúcu tepelnú a akustickú izoláciu, čím zabezpečuje optimálny komfort vo všetkých ročných obdobiach.

Exteriér - Moderná drevostavba obohatená o jedinečné veľkorozmerné panoramatické okná je v segmente modulových domov unikátom. Štýlový dizajn dopĺňajú kvalitné materiály a výborné tepelné vlastnosti.

Interiér - Najmodernejší štandard a inovatívne technické riešenia sú samozrejmosťou rovnako ako aj funkčné využitie celej rozlohy modulovej drevostavby. Interiér je navrhnutý tak, aby poskytoval neobmedzený prístup k výhľadom na okolie.

Staňte sa aj vy obyvateľom tohto unikátneho domu, ktorý je možné pretvoriť presne podľa vašich predstáv. Vychutnajte si objatie prírody a neustupujte zo svojich nárokov na pohodlie, prvotriedne materiály a nadčasové prevedenie.


Záhradné štúdio Apollon je ponúkané v dvoch variantách inštalácie: na kľúč (s kompletným zariadením) alebo ako holodom. S variantom na kľúč získate plne vybavený Apollon na použitie bez toho, aby ste sa museli starať o interiér. Vďaka vodotesnej a vzduchotesnej možnosti si môžete prispôsobiť dizajn interiéru tak, aby vyhovoval vašim vkusom a potrebám, a zároveň využívať vodotesnú štruktúru chránenú pred vonkajšími vplyvmi.


Cena: od 31 990 eur

Kontakt: Andrej Klimo / +421 905 914 431


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí