Dátum aktualizácie: 04. 11. 2023
-, Donovaly
A&S | na predaj - mobilný, ekologický dom Artemis na klúč
Cena dohodou

A&S | na predaj - mobilný, ekologický dom Artemis na klúč

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 16,5 m2
  • ID inzerátu: 5213197
A&S real partners Vám ponúka na predaj modulový, ekologický dom Artemis na klúč vytvorený z drevenej rámovej konštrukcie. Dom Artemis sa vyznačuje moderným preskleným dizajnom a ponúka panoramatický výhľad na vašu záhradu alebo prírodu. Vďaka veľkej sklenenej ploche si môžete vychutnať výnimočný jas, výhľad na prírodu a zažiť neporovnateľný pocit z priestoru. Veľké okná tiež vytvárajú kontinuitu medzi interiérom a exteriérom a pozývajú vás, aby ste si naplno užili svoje okolie a zároveň boli chránení pred počasím.


Využitie : záhradný dom, dom pre hostí, cestovný ruch - ubytovanie pre zákazníkov, ubytovanie v prírode

Zastavaná plocha : 16.5 m2
Čas iInštalácie : 1 deň
Hmotnosť domu : 5 T

Modulový dom Artemis obsahuje plnohodnotný priestor pre spálňu s veľkou manželskou posteľou, štandardnov kuchyňou s jedálenským stolom, modernou kúpeľňou s WC a samostatným sprchovým kútom. Vzdušný a veľkorysý priestor od podlahy až po strop. Mimoriadne dobrá variabilita stien a nábytku. Táto ekologická konštrukcia tiež ponúka vynikajúcu tepelnú a akustickú izoláciu, čím zabezpečuje optimálny komfort vo všetkých ročných obdobiach.

Exteriér - Moderná smreková drevostavba obohatená o jedinečné veľkorozmerné panoramatické okná je v segmente modulových domov unikátom. Štýlový dizajn dopĺňajú kvalitné materiály a výborné tepelné vlastnosti.

Interiér - Najmodernejší štandard a inovatívne technické riešenia sú samozrejmosťou rovnako ako aj funkčné využitie celej rozlohy modulovej drevostavby. Interiér je navrhnutý tak, aby poskytoval neobmedzený prístup k výhľadom na okolie.

Staňte sa aj vy obyvateľom tohto unikátneho domu, ktorý je možné pretvoriť presne podľa vašich predstáv. Vychutnajte si objatie prírody a neustupujte zo svojich nárokov na pohodlie, prvotriedne materiály a nadčasové prevedenie.


Artemis je ponúkané v dvoch variantách inštalácie: na kľúč (s kompletným zariadením) alebo ako holodom. S variantom na kľúč získate plne pripravené na použitie bez toho, aby ste sa museli starať o interiér. Vďaka vodotesnej a vzduchotesnej možnosti si môžete prispôsobiť dizajn interiéru tak, aby vyhovoval vašim vkusom a potrebám, a zároveň využívať vodotesnú štruktúru chránenú pred vonkajšími vplyvmi.


Cena: od 20 000 eur

Kontakt: Andrej Klimo / +421 905 914 431


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí