Dátum aktualizácie: 08. 12. 2023
Rusovská cesta, Bratislava V - Petržalka
Predaj 2-izbového bytu, Petržalka City I., Rusovská cesta, Petržalka
219 900 €

Predaj 2-izbového bytu, Petržalka City I., Rusovská cesta, Petržalka

219 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 46,09 m2
 • Cena za m2: 4 771,10 €/m²
  ID inzerátu: 5229285
Zenith Reality Vám ponúka exkluzívne na predaj, 2 izbový byt v projekte Petržalka City I. etapa, v Petržalke, priamo pri Chorvátskom ramene. Rozloha obytnej plochy bytu predstavuje 36,74 m2, plus slnečná loggia 7,70 m2 a k bytu prislúcha ešte pivnica 1,65 m2. Bytový dom bol skolaudovaný a odovzdaný do užívania v roku 2014.

Obhliadky bytu sú po vzájomnej dohode kedykoľvek možné. Stačí navrhnúť termín. Byt je bez akýchkoľvek tiarch a vecných bremien.

Bytový dom Petržalka City je plne "zabehnutý", s občianskou vybavenosťou priamo pod oknami, ktorá žiadnym spôsobom nenarúša pokojné bývanie obyvateľom bytového domu. Služby v bytovom dome sú kaviareň Monsters, vináreň s veľmi dobrou kuchyňou Portofino, pizzeria Dominos, súkromná zubná klinika, Prima a VÚB banka s bankomatmi a v neposlednom rade mimoriadne obľúbený Svet nápojov. Lokalita Petržalka City sa nachádza v zelenom srdci Petržalky, s výborným napojením do centra Starého Mesta. Od domu sa nachádza iba 12 minút chôdze nákupné centrum Aupark a s ním spojená kompletná občianska vybavenosť.

Priamo pri dome sa nachádzajú potraviny TERNO, Billa, školy, škôlky, pošta, detské ihriská, zdravotné stredisko Záporožská, boxerňa v neďalekej VienaGate, fitnescentrá a mnoho potrebnej vybavenosti. Veľké plus lokality je aj blízka pešia dostupnosť na Petržalskú vlakovú stanicu a výborné napojenie na diaľnicu na všetky smery (Brno, Viedeň, Budapešť a smer Letisko).

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej spálni (10,74 m2), priestrannej kúpeľne s toaletou, zo slnečnej obývačky s kuchyňou o celkovej rozlohe 19,50 m2. Z obývacej izby a spálne je výstup na slnečnú loggiu orientovanú na južnú stranu. Štandard bytu pozostáva z kvalitných parkiet laminátových parkiet v celom byte okrem obkladov a dlažieb v kúpeľni a na toalete (prevedenie nadštandard). Zariadenie bytu je vecou dohody.

Cena za byt s príslušenstvom a pivnicou je 219.900,- € a v uvedenej cene bytu je zahrnutá odmena pre sprostredkovateľa za kompletný právny servis od autorizácie kúpnej zmluvy advokátom, návrh na vklad, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti až po asistenciu s prehlasovaním na energie a u správcu.


Zodpovedný maklér: Maroš Huťa, kontakt 0903 259 219, email: huta@zenith-reality.sk

Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2014
 • Rok kolaudácie: 2014
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 9
 • Podlažie: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí