Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2023
Sása, Lehnice
Na predaj polyfunkčný objekt s veľkým pozemkom v obci Lehnice časť Sása
895 000 €

Na predaj polyfunkčný objekt s veľkým pozemkom v obci Lehnice časť Sása

895 000 €

CENA v RK

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 550 m2
 • Cena za m2: 1 627,27 €/m²
  ID inzerátu: 5231196
EXKLUZÍVNA PONUKA

Ponúkame vám na predaj prevádzkovú budovu s 1 nebytovým priestorom a 2 samostatnými bytovými jednotkami v obci Lehnice časť Sása. Polyfunkčná budova je staršia novostavba z roku 2009 a nachádza sa približne 10 km od Šamorína, 30 km od Bratislavy.

POLYFUNKČNÝ OBJEKT

Zastavaná plocha polyfunkčnej budovy je 331 m2. Pozostáva z troch častí, jedného nebytového priestoru a 2 samostatných bytových jednotiek.

Všetky 3 so samostatným vchodom, možnosťami parkovania a oddeleným pozemkom. V jednej časti je možné podnikať, druhú časť je možné prenajímať, v tretej časti môžete bývať. Všetko je výborne oddelené.

Polyfunkčná budova má všetky inžinierske siete: elektrinu, plyn, je napojená na kanalizáciu, má vlastnú studňu, vybudovanú prípojku s možnosťou pripojenia sa na verejný vodovod. Budova má prízemie a prvé poschodie.

PRÍZEMIE

Na prízemí sa nachádza nebytový priestor, v súčasnosti využívaný ako gastro prevádzka s úžitkovou plochou o výmere 275,22 m2. Vykurovanie má plynovým kotlom, vnútorným a vonkajším krbom. Vonkajší krb je možné využívať na grilovanie, má vybudovanú kotlinu na varenie guláša. K nebytovému priestoru patria 2 vonkajšie terasy so sedením. Parkovanie cca pre 12 osobných áut je na vlastnom pozemku aj s príjazdovou cestou pred vstupom do prevádzky.

3D virtuálna prehliadka nebytového priestoru:

https://my.matterport.com/show/?m=cgfKNqjKa19

1. POSCHODIE

1. poschodie tvoria 2 samostatné bytové jednotky (byt č. 1 a byt č. 2) po stranách objektu, každý so samostatným schodiskom o výmere 13 m2.

BYT č. 1 je 5 izbový byt s úžitkovou plochou 139,25 m2 (vrátane schodiska). Vykurovanie má plynovým kotlom a vnútorným krbom. K nemu patrí prístrešok pre 2 autá, ku ktorým sa dostaneme samostatným vchodom zboku budovy s bránou aj bránkou. Vstup na pozemok pre tento byt je oplotený. Na tejto strane sa nachádza aj budova sociálnych zariadení s wc a sprchami so zastavanou plochou 51 m2.

3D virtuálna prehliadka bytu č. 1:

https://my.matterport.com/show/?m=Nxuh9qEeS4R

BYT č. 2 je 4 izbový byt s úžitkovou plochou 135,97 m2 (vrátane schodiska). Vykurovanie má plynovým kotlom. K nemu patrí garáž, ktorá je súčasťou prízemia objektu, so samostatným vstupom z pozemku patriacemu k bytu. Prístup na pozemok patriaci k bytu i ku garáži je oplotený a oddelený bránkou od pozemku prevádzky na prízemí. Má samostatný vstup aj bránu pre auto.

3D virtuálna prehliadka bytu č. 2:

https://my.matterport.com/show/?m=WwkMkpVq38j

EXTRAVILÁN

Priľahlé pozemky sú spolu vo výmere 2547 m2.

MOŽNOSTI VYUŽITIA

Celý objekt má rôzne možnosti využitia napríklad ako reštaurácia s ubytovaním, materská škola, fitness centrum, služby kaderníctvo, barber štúdio, masérsky salón, cukráreň, kaviareň, vináreň. Kedysi objekt bol súčasťou motokrosového areálu pre športové aktivity.

LOKALITA

V obci Lehnice je železničná stanica, autobusové zastávky, nachádza sa tu detské a futbalové ihrisko, škôlka, škola, v blízkosti sú potraviny COOP Jednota, pošta, lekáreň. Zdravotnú starostlivosť nájdete v zdravotnom stredisku. Objekt sa nachádza v tichej lokalite, má výborné napojenie na diaľnicu.

ZHRNUTIE

Táto exkluzívna ponuka je ideálna pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s rôznymi možnosťami využitia, v tichej lokalite, s výborným napojením na diaľnicu. Nech už hľadáte priestor na podnikanie, prenájom alebo bývanie, táto prevádzková budova s 1 nebytovým priestorom a 2 samostatnými bytovými jednotkami s veľkým pozemkom v obci Lehnice, časť Sása, je tou správnou voľbou pre vás.

Všetky ďalšie podklady Vám maklér rád oznámi na vyžiadanie.

Cena: 895.000 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

KONTAKT

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet terás: 2
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Ústredné, Krb
 • Voda: Na pozemku - Studňa
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí