Dátum aktualizácie: 27. 11. 2023
Višňové, Žilina
Predaj murovaného rod.domu v pôvodnom stave, 1035 m2 - Višňové, Žilina
169 000 €

Predaj murovaného rod.domu v pôvodnom stave, 1035 m2 - Višňové, Žilina

169 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Zast. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 1035 m2
 • Cena za m2: 1 352 €/m²
  ID inzerátu: 5233043
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Višňové. Plocha: úžitková 125m2, zastavaná 125m2, pozemku 1035m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 169 000 €. Ponúkame na predaj murovaný 3 izb. rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej obci Višňové pri krajskom meste Žilina.

Dom je umiestnený na konci obce Višňové s panoramatickými výhľadmi na okolitú prírodu a vrchy Hoblík, Suchárová, Úplaz, Minčol, Lúčanskú Malú Fatru a samozrejme na krajské mesto Žilina. Pozemok je slnečný v tvare obdĺžnika o celkovej výmere 1035 m2 s príjazdom po súkromnej prístupovej ceste o výmere 160 m2 ( spolupodielnictvo ).

Samostatne stojací dom je v pôvodnom stave a určený na komplexnú rekonštrukciu podľa predstav nového majiteľa.

Dispozične riešenie domu: vstupná chodba - veranda, chodba, kuchyňa, tri izby, kúpeľňa, komora, drevené schodisko do neobytnej povaly,
z chodby vedú murované schody do pivnice.
Inžinierske siete: dom je napojený na elektrinu 220/380V, vŕtaná studňa, kanalizácia je riešená formou žumpy.

Lokalita:
Obec Višňové poskytuje svojim obyvateľom vhodné podmienky pre život, čo dokazuje nepretržitý nárast počtu obyvateľov. V obci sú vybudované všetky inžinierske siete (elektrická energia, voda a kanalizácia Sevak, plyn), obecný rozhlas, káblová televízia a opravujú a rozširujú sa cestné komunikácie. V obci je vybudovaná voľne dostupná wifi zóna a bezpečnosť na frekventovaných miestach zabezpečuje kamerový systém.

Obyvatelia obce majú k dispozícii komplexnú občiansku vybavenosť, kultúrny dom, materskú školu, základnú školu, kostol, multifunkčné ihrisko, nákupné stredisko, penzión, pizzeriu, pohostinstvá, poštu, ambulanciu praktického lekára, pekáreň Ďuroška. Pre deti sú vybudované 4 detské ihriská a obyvateľom najmä v letnom období slúži na relax areál kúpaliska s plážovým ihriskom. Spojenie s mestom zabezpečujú prímestské linky SAD Žilina.

Pre bližšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma kontaktujte na tel.č. 0905 206 838


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí