Dátum aktualizácie: 30. 11. 2023
Veľká Paka, Veľká Paka
Predaj rozostavaného 4-izb. RD s veľkým 20 á pozemkom Veľká Paka, 25 km od Bratislavy
Cena dohodou

Predaj rozostavaného 4-izb. RD s veľkým 20 á pozemkom Veľká Paka, 25 km od Bratislavy

Cena dohodou

Dohoda možná pri vážnom záujme

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 164,82 m2
  Zast. plocha: 230,86 m2
  Plocha pozemku: 2035 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5238231
Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný pozemok o výmere 2035 m2, na ktorom sa nachádza rozostavaný 4-izbový rodinný dom typ Bungalov so šikmou členitou valbovou strechou, so vstavanou dvojgarážou, v obci Veľká Paka, 25 km do Bratislavy. Prípojky z verejných rozvodov inžinierskych sieti + 2 x vlastná studňa (hĺbka 13m).

Budúci rodinný dom je riešený ako samostatne stojaci objekt. Architektonické riešenie stavby spĺňa požiadavky moderného rodinného domu s ponukou nadštandardného priestoru v dome aj v záhrade. Prístup k stavbe je riešený spevnenou plochou z miestnej komunikácie.

Na pozemku je zrealizovaná hrubá stavba RD - obvodové múry + zateplenie (10 cm), fasáda bez finálnej úpravy, stavba je zastrešená - škridla zn. Tondach, dvere a okná plastové so vstavanými exteriérovými švédskymi roletami s diaľkovým ovládaním, garáž s bránou na diaľkové ovládanie. V interiéry je príprava na kamerový systém, alarm, krb, základná elektroinštalácia. Vykurovanie je plánované na podlahové kúrenie + v menších miestnostiach vykurovacie telesá. Zvýšené stropy s projektovanou výškou 2,8 m.

Popis plôch nehnuteľnosti zo sprievodnej správy:
Zastavaná plocha – 230,86 m2
Obytná plocha – 107,50 m2
Úžitková plocha – 164,82 m2

POPIS budúcej dispozície: Vstup do zádveria z ktorého je samostatný vstup na toaletu, do kúpeľne, garáže a veľkej dennej časti. Z dennej časti sa vchádza chodbou samostatne do troch izieb a priestrannej druhej kúpeľne s toaletou.

Denná časť pozostáva z veľkoryso riešenej obývacej časti otvorenej s priestorom na jedálenskú časť, kuchyňu a oddelenú komoru. Z dennej časti je vstup na dve samostatné terasy a výhľad do rozľahlej záhrady.

Plochy miestností uvedené legende z projektovej dokumentácie:
Denná časť – obývacia izba s kuchyňou a jedálňou 72,32 m2, 1-izba 18,18 m2, 2-izba 13,86 m2, 3-izba 14,47 m2, kúpeľňa 6,30 m2, toaleta 2,48 m2, závetrie 3,30 m2, zádverie 14,08 m2 (plánovaný priestor na vstavanú skriňu), technická miestnosť - kotolňa 5,08 m2, špajza 3,11 m2, 1-terasa 30,78 m2, 2-terasa 25,46 m2.

Vstavaná garáž na diaľkové ovládanie o výmere 37,20 m2 so vstupom aj priamo z domu.

Prezentovaná nehnuteľnosť ponúka možnosť vybudovania príjemného, moderného bývania, zaručujúce súkromie v peknej obci v blízkosti prírody.

Nehnuteľnosť sa nachádza priamo v obci Veľká Paka, na území Žitného ostrova, s výbornou dostupnosťou po obchvate, autobusovým aj vlakovým spojením s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy. V obci je občianska vybavenosť na úrovni, Základná škola s materskou školou, Dom kultúry, potraviny Jednota, potraviny večierka ŇOM-NOM, Bio pekáreň, Obecný úrad, Penzión pri rybníku s reštauráciou, neďaleko mesto Šamorín s výbornou kompletnou občianskou vybavenosťou a nákupnými centrami.

Cena 450 000 € - pri vážnom záujme dohoda možná

Kontakt: 4people real plus, s.r.o. s licenciou, riadny člen NARKS, Gabriela Pintérová 0903418572 v prípade našej neprítomnosti a záujmu o dohodnutie termínu obhliadky prípadne bližšie informácie nám prosíme zašlite SMS príp. Email s Vaším kontaktom na office@4peoplereal.sk, budeme Vás kontaktovať s možným termínom obhliadky. Ďakujeme.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhozápadná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí