Dátum aktualizácie: 04. 12. 2023
Mistríky, Donovaly
Chata Donovaly ID 2204
248 800 €

Chata Donovaly ID 2204

248 800 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chalupa, rekreačný domček
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 61 m2
  • Cena za m2: 4 078,69 €/m²
    ID inzerátu: 5241760
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovanú chatu na Donovaloch. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej časti Mistríky v slepej ulici 10 minút pešo od lanovky na Novú hoľu.

Chata z roku 1893 je postavená z 15 cm smrekových trámov na kamennom základe. Celková rozloha pozemku je 615 m2. Chatu tvorí zádverie, chodba, dve izby, kuchyňa, kúpeľňa spojená s WC.  Súčasť chaty je i lyžiareň (10 m2) so samostatným vchodom a podstrešný priestor pod kuchynským oknom.

Chata je napojená na elektrinu, miestny vodovod a žumpu, neobmedzený internet. V roku 2018 sa konala rozsiahla rekonštrukcia. Menená bola elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu. Nová kúpeľňa, izolácia stien NOBASILom, výmena podláh, výmena drevených okien, čiastočná výmena stropných trámov, nový komín. Strecha je nová na komplet vrátane krovu. Priestranné podkrovie s plochou 65,5 m2 je pre nového majiteľa predpripravené k zobytneniu (pevná rovná podlaha, vývod vody, vysoký krov, protihluková fólia pod strešnou krytinou tlmiaca hluk od dažďa).

Ohrev vody je prietokovým ohrievačom, vykurovanie je pomocou dvoch krbových kachlí, prípadne elektrickými konvektormi.

Na záhrade sa nachádza altánok pre parkovanie dvoch áut, prípadne uloženie dreva. Prístup je dobrý, je po asfaltovej obecnej komunikácii priamo ku chate.

V prípade kúpy menšej výmery pozemku je možná dohoda na cene. Nehnuteľnosť ponúka oddych v krásnom prostredí pod lesom. Donovaly sú vyhľadávanou , žiadanou lokalitou v zimnom aj letnom období s množstvom atrakcií. Energetický certifikát nebol dodaný. Viac informácií Vám poskytne na tel. čísle 0907 488 234 PaedDr. Ivo Tomašovič, MBA.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí