Dátum aktualizácie: 05. 12. 2023
Hadovce, Komárno
Predaj komerčného pozemku Komárno
302 800 €

Predaj komerčného pozemku Komárno

302 800 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Priemyselná zóna
  • Plocha pozemku: 6000 m2
  • Cena za m2: 50,47 €/m²
    ID inzerátu: 5243592
Ponúkame na predaj skvelú investičnú príležitosť v podobe priemyselného pozemku o rozlohe 6000m2 v priemyselnej zóne. Pozemok disponuje možnosťou zastavateľnosti až do 50 % s maximálne dvoma podlažiami. K cene pozemku je aj vydané platné stavebné povolenie na výstavbu dvoch priemyselných objektov. Je to ideálne miesto pre výstavbu skladových priestorov, výrobných hál alebo iných priemyselných objektov.

Pozemok je v súčasnosti vo vlastníctve firmy, a teda existuje možnosť odpočtu DPH, čo je pre potenciálnych kupujúcich výrazným finančným benefitom. Rovnako je to výhoda pre firmy, ktoré hľadajú strategické umiestnenie pre ich podnikanie a plánujú výstavbu na tomto pozemku.

Lokalita tejto nehnuteľnosti je ďalším výrazným plusom. Priemyselná zóna, v ktorej sa pozemok nachádza, je dobre dostupná, medzinárodná cesta Budapešt - Bratislava - Brno -Viedeň vo vzdialenosti 13 km. Tento fakt zvyšuje hodnotu pozemku a predstavuje atraktívnu investičnú príležitosť.

Cena za tento pozemok je rovnako atraktívna ako jeho poloha a potenciál. Cena zohľadňuje veľkosť, zastavateľnosť ako aj lokalitu pozemku.

Stav nehnuteľnosti je bez závad, pripravený na okamžitú výstavbu. Všetky potrebné dokumenty sú v poriadku a pripravené pre rýchly a bezproblémový prenos vlastníctva.

Ďalšie informácie poskytneme záujemcom na požiadanie. Táto ponuka je výnimočná svojou polohou, veľkosťou aj potenciálom. Je ideálna pre podnikateľov s viziou, ktorí hľadajú miesto pre rozvoj svojho podnikania. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a staňte sa vlastníkom tohto lukratívneho pozemku.

Kontaktujte nás a dohodnite si termín obhliadky už dnes. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že táto investícia sa vám mnohonásobne vráti.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Voda: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí