Dátum aktualizácie: 07. 09. 2023
Železničná, Krupina
REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt v Krupine
65 000 €

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt v Krupine

65 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 58,37 m2
 • Cena za m2: 1 113,59 €/m²
  ID inzerátu: 5245041
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Železničnej ulici v Krupine.

Pokiaľ hľadáte byt za výbornú cenu, ktorý si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, s nízkymi nákladmi na prevádzku, v ktorého blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, ponúkaný byt môže byť vhodný práve pre Vás.

Byt s úžitkovou plochou 58,37 m2, z čoho latková pivnica predstavuje 2,5 m2, sa nachádza na 5. poschodí v zateplenom päťposchodovom panelovom bytovom dome.

V roku 2010 prebehla rekonštrukcia bytového domu, v rámci ktorej bol bytový dom zateplený, zrekonštruovaná bola strecha, vymenené boli stúpacie rozvody, vchodové dvere boli vymenené za plastové a odomykajú sa chipom, čiastočne zrekonštruované boli spoločné priestory a bol zriadený bezbariérový prístup do bytového domu. V byte boli zároveň vymenené plastové okná.

Mesačné náklady na prevádzku bytu predstavujú približne 150 eur/ 1osoba vrátane všetkých preddavkových platieb (SBD, elektrina, plyn).

Dispozičné riešenie: Zo vstupnej chodby prístupná kúpeľňa, samostatné WC, obytná miestnosť a kuchyňa, z ktorej sa prechádza do druhej obytnej miestnosti.

Orientácia na svetové strany: obytné miestnosti a kuchyňa sú orientované na Juh.

Byt sa nachádza v slušnom bytovom dome s bezproblémovými susedmi v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytového domu sa nachádza retail park Lipa, škôlka, základná škola, gymnázium, detské ihrisko, lekáreň, nemocnica, športoviská, obchodné reťazce Billa, Tesco a COOP.

Cena bytu je 65 000 €,- a je kúpou voľný. Byt bude pri odovzdaní vyprataný a nový vlastník tak môže ihneď začať s prípadnou rekonštrukciou.

https://miroslavdian.sk/na-predaj-2-izbovy-byt-v-krupine

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Zabezpečíme kontakt na finančného poradcu pre potreby sprostredkovania hypotekárneho úveru alebo poistenia nehnuteľnosti, ktorý Vám pomôže s výberom toho najvýhodnejšieho financovania.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať na 0917145820 alebo kontakt@miroslavdian.sk.

DOMY BYTY POZEMKY s. r. o.
Dom Služieb - 1. poschodie
Svätotrojičné námestie 5
963 01 Krupina


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí