Dátum aktualizácie: 02. 10. 2023
Moravská, Brestovec, Myjava
MYJAVACHALET.SK Vaša Druhá Nehnuteľnosť, Vaša Brána K Neobmedzeným Možnostiam
1 270 000 €

MYJAVACHALET.SK Vaša Druhá Nehnuteľnosť, Vaša Brána K Neobmedzeným Možnostiam

1 270 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 280 m2
  Plocha pozemku: 2606 m2
 • Cena za m2: 3 175 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5246380
Nechajte sa okúzliť touto úchvatnou vidieckou rezidenciou, ktorá sa nachádza v srdci malebnej obce Brestovec, v okrese Myjava. Táto nehnuteľnosť je dokonalým zoskupením dvoch budov, ktoré spoločne vytvárajú ideálne útočisko pre tých, ktorí túžia po pokojnom oddychu a nezabudnuteľných zážitkoch.

V prvom dome sa otvára priestor, ktorým preniká dávno zabudnutý čar vidieckej estetiky. Päť charakteristických miestností ponúka útulné miesto pre pohodlný odpočinok. V obývačke sa stúpa až k vysokému stropu, kde prepojenie s minulosťou cítiť v každom detaili. Toto je miesto, kde sa tradícia stretáva s moderným vybavením, pričom jedinečný akumulačný kozub vytvára teplý a príjemný zážitok.

Chalupa preniká tradičnými koreňmi, no s odvahou vstupuje do moderného sveta. Úžasne vybavené tri kúpeľne a sauna vám ponúkajú oddych a relaxáciu, akú ste si zaslúžili. V každom kúte objavíte pôvodné prvky popretkávané s moderným komfortom, že každý moment strávený tu bude cenným spojením s tradíciou.

Druhá budova, ktorá je súčasťou tejto nehnuteľnosti, zahŕňa dvojgaráž, technickú miestnosť a praktickým technologickým vybavením nabitú dieľňu. Na poschodí vám otvára dvere obrovský ateliér, ktorý sa môže stať tým, čo si zmyslíte. Jeho priestor môžete prispôsobiť svojim potrebám – buď ako ďalšie miestnosti na spanie alebo ako miesto na tvorbu, relaxáciu a inšpiráciu.

Celková rozloha oboch budov dosahuje 400 m2, čo zabezpečuje dostatok priestoru pre váš životný štýl. Táto chalupa vás zve, aby ste ju využili pre svoje vlastné potreby a zároveň ju mohli ponúknuť aj iným, čo hľadajú výnimočné miesto na oddych a zážitky.

Nech je vaším cieľom vytvoriť si tu útulný úkryt alebo získať investičný objekt s perspektívou prenájmu, táto chalupa vám ponúka nekonečné možnosti. Zvážte túto nehnuteľnosť a nechajte sa uniesť krásou vidieckeho života spojenou s moderným pohodlím.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 7
 • Počet garáží: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí