Dátum aktualizácie: 27. 11. 2023
Pod Veselou horou, Nové Mesto nad Váhom
Záhradná chatka s pozemkom 1193 m2, udržiavaná vinica, okr. Nové Mesto nad Váhom / ZO Pod Veselou ho
59 000 €

Záhradná chatka s pozemkom 1193 m2, udržiavaná vinica, okr. Nové Mesto nad Váhom / ZO Pod Veselou ho

59 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 40 m2
  Plocha pozemku: 1193 m2
 • Cena za m2: 1 475 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5246686
Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s pozemkom s celkovou výmerou 1193 m2 v záhradkárskej osade Pod Veselou horou, cca 5 min jazdy autom od Nového mesta nad Váhom. Chatka so súpisným číslom je postavená na murovaných základoch, zvyšok konštrukcie je drevený. Zastavaná plocha chatky: 18 m2 + terasa a WC v prízemí. V prízemí chatky je denná miestnosť + kuchyňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Na poschodí je spálňa s kozubom a s TV prijímačom (slovenské a české stanice). V pivnici sú skladové priestory. Chatka je napojená na elektrinu. Voda: miestny rozvod v ZO. Voda na zavlažovanie je odvádzaná zo strechy do zásobníka za chatkou. Ohrev vody: prietokový ohrievač v kuchyni, bojler v pivnici. Vykurovanie chatky: lokálne (kachle v prízemí a kozub na poschodí). Strešná krytina: pozinkovaný plech. Prístupová cesta k záhradkárskej osade je spevnená, celoročne dostupná (prednedávnom bola osadená nová vstupná posuvná brána). Parkovanie na vlastnom pozemku priamo pred chatkou. Na udržiavaných pozemkoch okolo chatky je udržiavaná vinica + vysadené ovocné stromy (jablone, hrušky, marhuľa, slivky, figa). V spodnej časti pozemku je pri potoku čerešňa s dreveným domčekom pre deti v korune stromu. Pozemky sú na liste vlastníctva vedené ako vinice a trvalý trávny porast, katastrálne územie Dolné Bzince. Cena 59 000 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Terasa: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí