Dátum aktualizácie: 03. 10. 2023
Brestovec, Myjava
4-izbová chata (vidiecky dom)
189 920 €

4-izbová chata (vidiecky dom)

189 920 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 262 m2
  Plocha pozemku: 1416 m2
 • Cena za m2: 949,60 €/m²
  ID inzerátu: 5250619
EXKLUZÍVNE Vám ponúkam na predaj krásne a pôsobivo zariadenú 4-izbovú chatu ( vidiecky dom), vhodnú aj na celoročné bývanie.
Samostatne stojaci objekt, so zastavanou plochou až 262 m2 je umiestnený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1416 m2. Idylicky pôsobiaca nehnuteľnosť je pohodlne dostupná po ceste z obce Myjava, zároveň vďaka svojej neoceniteľnej polohe poskytuje dostatok vzácneho súkromia i pokoj pre telo a myseľ. S ročnými obdobiami sa toto čarovné miesto, konkrétne v časti Brestovec dá obdivovať priamo z okien a pozemku chaty.

DISPOZÍCIA
Obytné miestnosti chaty sú príjemne presvetlené, väčšina okien smeruje juho - západ.

PRÍZEMIE domu je zložené z:
- priestranné spoločenské srdce chaty s masívnym, dreveným nábytkom tvorené obývacou izbou s niekoľkými možnosťami sedenia, kuchyňou s drevenou kuchynskou linkou, jedálenskými sedeniami pre 12 osôb a dokonalou pecou. Pec má 2 ohniská,má časť na varenie a pečenie a druhá čast je určná na ležanie,resp.relax.
- miestnosť s toaletou, umývadlom a oknom;
- zádverie;
- hlavný vstup
- samostatná izba I vybavená masívnou manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, komodami a sedením a krbom

VYBAVENIE A TECHNICKÉ PARAMETRE
Ponúkaná nehnuteľnosť je starší vidiecky dom z roku 1930 Dokonalý pocit v dome je umocnený čarovnými prvkami, ktoré Vám zabezpečia pohodlne strávený čas či už v chalupe alebo aj vonku v objatí prírody a stromov ako slivky, jablone...

LOKALITA
Myjavský región v rámci kraja pokrývajú okresy Myjava a časť okresu Nové Mesto nad Váhom. Zaužívanejší je však názov Kopanice pre typické rozptýlené osídlenia. Myjavu zdobí osobitná architektúra. Typické obydlia niekedy od seba vzdialené aj desiatky kilometrov sú zachované dodnes. Myjava nám evokuje najmä folklór, tradície a zvyky ktoré sú pýchou regiónu. Pre niektorých je to aj Bošácka slivovica s vyše 300-ročnou tradíciu. Za svoju výnimočnosť vďačí jedinečnej mikroklíme v Bošáckej doline. Chuť ovocia z tejto kotliny je vraj odlišná ako z iných regiónov. Navštíviť v júni Medzinárodné folklórne slávnosti, zaspievať si kdekoľvek na Kopaniciach, vypiť si jedinečnej Bošáckej, navštíviť jaskyňu Driny. Túlať sa po kopcoch a vychutnávať jedinečnú zachovalú prírodu – pánubohu za chrbtom. Z hľadiska klimatických pomerov možno katastrálne územie zaradiť do mierne teplej klimatickej oblasti s horskou klímou a s malou inverziou teplôt.
Stav nehnuteľnosti: vidiecky dom, k dispozícii ihneď.

Cena: 189.920,- €.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí