Dátum aktualizácie: 18. 09. 2023
Opatová, Lučenec
MAKRO REALITY - Murovaná chata Lučenec ID 2207
10 900 €

MAKRO REALITY - Murovaná chata Lučenec ID 2207

10 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 33 m2
  • Cena za m2: 330,30 €/m²
    ID inzerátu: 5255199
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatku v záhradkárskej osade v Lučenci, časť Opatová. Chatka so súpisným číslom je v osobnom vlastníctve. Stojí na pozemku s celkovou výmerou 461 m2. Pozemok je vo vlastníctve Slovenského zväzu záhradkárov. Chatka je poschodová, v hornej časti je predsieň a jedna miestnosť, s výstupom na balkón. S predsiene sa vystupuje točitým schodiskom do podkrovia. V dolnej časti – v suteréne  sú tri miestnosti. Celková podlahová plocha je 33 m2. V chatke sa nachádza murovaný krb, cez balkón sa prechádza do WC. Do chatky je zavedená elektrina.

Na pozemku sa nachádza úžitková voda. Pitná voda je v blízkom dosahu. (v zimných mesiacoch je voda odstavená). Z chatky je krásny výhľad. Chata je z vonku omietnutú len z prednej časti. Ostatné steny sú len murivo. Pozemok je svahovitý. Ročný členský poplatok je 45 €. Kúpou nový majiteľ nadobúda chatu do osobného vlastníctva a členský podiel na záhradu. Chata nie je určená pre trvalé bývanie nakoľko sa nachádza v záhradkárskej osade.  Bližšie informácie : Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí