Dátum aktualizácie: 19. 09. 2023
Chalúpková ulica, Žilina-Bytčica
Jedinečný rozostavaný dom v Bytčici
275 000 €

Jedinečný rozostavaný dom v Bytčici

275 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 165 m2
  Plocha pozemku: 220 m2
 • Cena za m2: 1 666,67 €/m²
  ID inzerátu: 5256765
Ponúkame na predaj tento jedinečný rozostavaný dom, ktorý je vhodnou voľbou pre tých, ktorí si chcú prispôsobiť svoj domov podľa vlastných snov a predstáv. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej lokalite mesta Žilina v mestskej časti Bytčica. Dom sa nachádza v priamej dostupnosti mestských služieb. Pozostáva z dvoch podlaží o celkovej výmere 165 m2, teda disponuje dostatkom miesta a komfortu aj pre väčšiu rodinu. Dom je v štádiu hrubej stavby s prestrešením kvalitnou pálenou škridlou značky Creaton. Dom pozostáva z prvého nadzemného podlažia v ktorom je predsieň, technická miestnosť, kuchyňa s malou špajzou, obývacia izba a kúpeľňa s toaletou. Z obývacej izby na južnej strane je prístupná terasa s prestrešením. Druhé nadzemné podlažie pozostáva z kúpeľne s toaletou, dvoch samostatných izieb a spálne. Súčasťou domu je aj podkrovie o rozlohe 58 m2. Dom má orientáciu sever juh. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 220 m2.

V prípade, že hľadáte nehnuteľnosť na predaj alebo na prenájom, neváhajte nás kontaktovať. Naši realitní makléri sú k dispozícii na poskytnutie podrobných informácií o našich nehnuteľnostiach a pomôžu vám nájsť tú správnu pre vaše potreby. Tešíme sa na spoluprácu s vami a pomôcť vám pri realizácii vašich realitných plánov. Kontaktujte našu realitnú kanceláriu PANDOM s.r.o. na čísle 0919068458, www.pandom.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí