Dátum aktualizácie: 28. 11. 2023
Polomská, Žilina-Vlčince
AGENT.SK | Na predaj 90 m2 4-izbový byt na Polomskej ulici v Žiline
155 900 €

AGENT.SK | Na predaj 90 m2 4-izbový byt na Polomskej ulici v Žiline

155 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
 • Cena za m2: 1 732,22 €/m²
  Energie: 210 €/mesiac
  ID inzerátu: 5258127
Pozrite si virtuálnu prehliadku 4-izbového bytu na predaj https://my.matterport.com/show/?m=R9uX26XFeXj, ktorý ponúka exkluzívne realitná kancelária AGENT.SK. Osobnú obhliadku s vami vykoná realitný agent, Pavol Hlávka +421902655711, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie o byte.

Dispozícia totho čiastočne zrekonštruovaného 4-izbového bytu s 3m2 balkónom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, samostatných troch izieb, kumbálu, kuchyne so špajzou, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2 m² murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu. Úžitková plocha bytu s príslušenstvom je 90m2. Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží z 8 s orientáciou na východ a západ. Predáva sa zariadený.

Byt prešiel čiastočnou modernizáciou. Na byte boli osadené plastové okná a položená plávajúca podlaha. Obytný dom má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou, zrekonštruovaná je strecha, výťah a interiér vchodu. Kompletne sú vymenené aj stúpačky. Mesačné náklady na bývanie v tomto 4-izbovom byte sú 210 EUR vrátane energií. Obytný dom je pod správou spoločnosti BYTTERM, a.s., Žilina.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, poštu, zastávky MHD, reštaurácie a íné. Na sídlisku sa nachádza aj množstvo novovybudovaných detských ihrísk a športových areálov. Na sídlisku je bezplatnné verejné parkovanie. Autom sa dostanete na mestský obchvat do 2 minút. Na športové vyžitie a oddych môžete využiť vodné dielo Žilina, alebo lesopark Chrasť, ktoré sa nachádzajú 10 min. pešou chôdzou od domu. Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Družstevné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí