Dátum aktualizácie: 21. 09. 2023
Trieda Hradca Králové, Banská Bystrica
Exkluzívne na predaj 1i byt THK v BB. - PREDANÉ
75 000 €

Exkluzívne na predaj 1i byt THK v BB. - PREDANÉ

75 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 30,3 m2
 • Cena za m2: 2 475,25 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5259397
DEVIRA REALITY vo výhradnom zastúpení majiteľov, ponúka na predaj 1 izbový byt typu "BAURING" o výmere 30,3 m². Skôr, ako si pozriete fotodokumentáciu, skopírujte si link, kde sme si pre Vás pripravili video s vizualizáciou a 3D prehliadku nehnuteľnosti:
https://youtu.be/l8HFZNU4CZc
https://my.matterport.com/show/?m=FZc6BQPFVVc
Byt sa nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite sídliska Fončorda na ul. Trieda Hradca Králové v Banskej Bystrici. Je situovaný na 4. poschodí s výťahom, je v pôvodnom, ale vo veľmi zachovalom stave s plastovými oknami. Orientácia je na juho -západ. K bytu prináleží jedna latková pivnica o rozlohe cca 2 m² nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. V okolí zatepleného bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: obchody, školy, škôlky, zástavky MHD, veľa zelene, cyklotrasa, detské preliezky, workoutové ihrisko... Výborná pešia dostupnosť do centra mesta. Kúpa tohto bytu je skvelou investičnou príležitosťou, vhodnou na prenájom. Pre nového majiteľa bude k dispozícii aj vizualizácia, ktorou sa môže inšpirovať. Energetický certifikát nebol predložený.
Cena nehnuteľnosti je 75.000,- Eur vrátane kompletného právneho servisu. Náš finančný špecialista Vám pomôže s vybavením Hypotekárneho úveru. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel.č.: +421 944 468 701 alebo mailom na vargova@devirareality.sk
Aj Vy potrebujete pomôcť s predajom, prenájmom Vašej nehnuteľnosti alebo hľadáte Vaše vysnívané bývanie, neváhajte a kontaktujte nás.
Sledujte našu webovú stránku www.devirareality.sk , Facebook a Instagram.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Orientácia: Juhozápadná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí