Dátum aktualizácie: 30. 10. 2023
Masarykova, Prešov
Lukratívny 3-izbový byt v centre Prešova
192 150 €

Lukratívny 3-izbový byt v centre Prešova

192 150 €

cena je uvedená bez DPH

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 2 668,75 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5261568
Ponúkame Vám na predaj lukratívny a moderný 3-izbový byt v novovzniknutom komplexe Rezidencia Masarykova v centre Prešova.

Cena (bez DPH): 192 150 €

Stav objektu: vo výstavbe

Kolaudácia: august 2024

Podlažie: 5.

Detaily o byte, ako aj celú ponuku bývania nájdete na webe: www.masarykovapo.sk

Radi by sme vám predstavili náš exkluzívny developerský projekt, ktorý prináša luxusné bývanie v srdci mesta Prešov. Naša vízia je vytvoriť ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú kombináciu moderného života a historického klenotu mesta. Tu je pár kľúčových bodov nášho projektu:

- Bývanie v centre mesta: Naše bytové jednotky sa nachádzajú priamo v centre mesta Prešov, čo znamená, že máte rýchly a pohodlný prístup ku všetkým obľúbeným miestam a atrakciám.

- Blízkosť historického jadra: Naši obyvatelia môžu vychutnať bohatú históriu mesta Prešov priamo za rohom. Staré historické jadro je len krátkou prechádzkou ďaleko.

- Výborná dopravná a pešia dostupnosť obchodov a služieb: Sme presvedčení, že každodenný život by mal byť pohodlný. V blízkosti našeho projektu nájdete obchody, služby a verejnú dopravu.

- Strešné záhrady jediné svojho druhu v meste Prešov: Chceme priniesť niečo výnimočné do mesta - strešné záhrady, ktoré vytvoria relaxačnú a zelenú oázu pre našich obyvateľov. Na strešných záhradách si môžete oddýchnuť, relaxovať a tým sa izolovať od mestského ruchu.

- Súkromný vstup do areálu: Bezpečie a súkromie našich obyvateľov sú pre nás prioritou. Vstup do areálu je kontrolovaný, čo zabezpečuje pokojný a bezpečný život.

- 70 parkovacích stojísk s prestrešením: Nechceme, aby ste sa starali o parkovanie. Naše prestrešené parkovacie stojiská zabezpečia ochranu vášho vozidla.

- Bezbariérový prístup: Naša budova je prístupná pre všetkých, bez ohľadu na fyzické schopnosti.

- Použité moderné technológie: Naše byty sú vybavené najnovšími technológiami pre váš komfort a bezpečnosť vrátane moderných chladených stropov a podlahového kúrenia.

- Vykurovanie tepelnými čerpadlami: Snažíme sa byť ekologickí a energeticky efektívni. Tepelné čerpadlá prispievajú k udržateľnému bývaniu.

 

Naša výnimočná ponuka pre vás znamená, že môžete žiť v komforte, pohodlí a bezpečí v centre mesta s prístupom k zeleným strešným záhradam a relaxačným zónam. Nechajte nás vás privítať do nášho exkluzívneho developerského projektu v Prešove.

Viac o projekte sa dozviete na webe: www.masarykovapo.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí