Dátum aktualizácie: 27. 09. 2023
Hrdinov SNP, Martin
Predaj, wellness penzión, Stráne, Martin
Cena dohodou

Predaj, wellness penzión, Stráne, Martin

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 600 m2
  Plocha pozemku: 1433 m2
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 5265563
Ponúkame na predaj wellness penzión pod Martinskými Hoľami.

Nehnuteľnosť s výmerou pozemku 1433 m2 a podlahovou plochou 600 m2 je tesne pred dokončením. Okrem ubytovacej a jedálenskej časti ponúka spojenie prevádzkovania reštaurácie a plnohodnotného wellness zariadenia s kapacitou 10-12 osôb.

Kapacita 20 ubytovaných hostí je rozdelená medzi 4 dvojlôžkové izby, 2 dvojlôžkové apartmány a 2 štvorlôžkové apartmány, každý vybavený luxusným krbom obložený prírodným kameňom a mramorom, z ktorých k jednému prislúcha privátna terasa s možnosťou inštalácie súkromnej vírivky. Hotelové izby sú zariadené vo vysokom štandarde a na 95% pripravené k prevádzke.

Reštauračná časť pre 36 osôb je vhodná na organizovanie menších akcií, (teambuildingy, rodinné oslavy, porady), prípadne je penzión vhodný pre stretnutie viacerých rodín počas predĺžených víkendov či sviatkov alebo k prenajatiu celého objektu pre uzavretú spoločnosť.

V celom penzióne je zabudovaný audio systém s ovládaním cez smartfón aplikáciu, rozdelený do 6 sekcií. V každej izbe, vrátane spoločenskej miestnosti sú inštalované prípojky pre smart TV/Sat systém, umožňujúce sledovanie satelitných programov, prípadne využívať streamovacie služby v každej izbe nezávisle. Na každej izbe je okrem existujúcej wifi aj možnosť pripojenia PC/laptop k drôtovej LAN. K penziónu je privedený optický internet s vysokou kapacitou pripojenia/sťahovania dát. Izbové dvere majú pripravený kartový systém uzatvárania. Objekt je strážený kamerovým systémom, taktiež s ovládaný cez smartfón aplikáciu.

Rozmanito navrhnutý a vybavený exteriér zahŕňajúci záhradu, vonkajšie sedenie pod prestrešenou pergolou s krbom , jazierko s prírodným prítokom vody a altánok s vlastnou kuchynkou, so zabudovaným krbom, údiarňou na ryby, či pec na pečenie pizze alebo chleba, ohnisko na prípravu gulášu sú vhodným priestorom na aktívny oddych a zábavu.

Plne vybavená antikorová kuchyňa je navrhnutá v rámci hygienických noriem a podľa odporúčania hotelového šéfkuchára.
Wellness zahŕňa šatňu so sprchou, 1x WC, vírivku, 2x wellness sprchu, ochladzovacie vedro, priestory pre parnú a infra saunu, oddychovú miestnosťou s minibarom, krbom a TV, vonkajší domček pre fínsku saunu pre cca 6 osôb s ochladzovacím vonkajším bazénom. Pri vonkajšej saune je možnosť a predpríprava k budúcej inštalácii drevenej kade, prípadne vírivky. Samotné priestory wellnes sú kompletne stavebne pripravené v rátane obkladov. Nie sú ale vybavené saunovými technológiami a klimatizačnou a rekuperačnou jednotkou, na ktorú sú už inštalované rozvody. (PD ku klimatizácii je už vypracovaná).

V nádvorí penziónu je detailne spracovaná a udržiavaná záhrada s bonsaimi, anglickým trávnikom, jazierkom a ďalšími okrasnými drevinami. Areál zahŕňa 10 parkovacích miest s prístupom priamo z miestnej komunikácie. Na pozemku sa okrem iného nachádzajú 2 studne s vysokou výdatnosťou vody, z ktorých jedna je pripojená na automatický závlahový systém areálu. Blízka dostupnosť zastávky MHD.

Vykurovanie objektu je zabezpečené kombináciou teplovodného podlahového systému s už napojeným a funkčným kotlom na pelety a druhým kotlom na pevné palivo, s možnosťou budúceho pripojenia tepelného čerpadla. Teplovodný systém je realizovaný ako podlahové vykurovanie v prízemí, v kombinácii s teplovodnými radiátormi na poschodiach v izbách a kúpeľniach.
Tento systém je kombinovaný s elektrickým podlahovým vykurovaním v prízemnej časti a vo všetkých kúpeľniach. V izbách je pripravená možnosť doplnkového vykurovania infra panelmi. Celý elektrický systém vykurovania je navrhnutý pre budúce pripojenie k počítaču a aplikácii v smartfóne, umožňujúce diaľkové ovládanie vykurovania odkiaľkoľvek tak, aby bolo možné vykurovať nezávisle a ekonomicky každú miestnosť mimo zimnej sezóny, bez potreby dlhého nábehu teplovodného systému. Elektrické vykurovanie je navrhnuté ako doplnkové, pre zvýšenie užívateľského a obslužného komfortu, pri prevádzke penziónu.

Veľkou víziou do budúcnosti je umiestnenie penziónu v blízkosti od plánovanej budúcej nástupnej stanice lanovky na Martinské Hole, (cca 200 m) čo znamená aj zvýšenie obsadenosti penziónu ako v letných ale hlavne v zimných mesiacoch.

Penzión je navrhnutý a vybudovaný pre náročnejšiu klientelu „adult only“.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Orientácia: Juhozápadná
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí