Dátum aktualizácie: 03. 12. 2023
Chalúpkova, Žilina-Bytčica
NOVOSTAVBA rozostavaného, dvojpodlažného 4 izb rod.dom v mestskej časti Bytčica - Žilina
Cena dohodou

NOVOSTAVBA rozostavaného, dvojpodlažného 4 izb rod.dom v mestskej časti Bytčica - Žilina

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 106,54 m2
  Zast. plocha: 70 m2
  Plocha pozemku: 220 m2
 • ID inzerátu: 5266264
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Chalúpkova. Plocha: úžitková 106,54m2, zastavaná 70m2, pozemku 220m2.Stav objektu: novostavba. Ponúkam na predaj rozostavanú, murovanú novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rodinného domu, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta Žilina v mestskej časti Bytčica.
Dom je osadený v radovej zástavbe rodinných domov a umiestnený na rovinatom pozemku s prístupom z verejnej komunikácie o celkovej výmere 220 m v obci Žilina-Bytčica, zastavaná plocha domu je 8,82 x 8,76 - 77,26 m2, podlahová plocha domu je 163 m2, úžitková plocha je 194 m2.
Dispozičné riešenie domu:
Vstup do domu je miestnej komunikácie. 1.NP ( 53,17 m2 ) Za vstupom sa nachádza zádverie, z ktorého je prístup do technickej miestnosti, kde sa nachádza hlavný zdroj vykurovania-plynový kotol, za zádverím sa nachádza chodba, z ktorej je prístup do kúpeľne so spojením WC. Denná časť pozostáva z kuchyne s jedálňou a obývacej izby. Z obývacej izby je výstup na terasu ( 31 m2 ) a pozemok. V obývacej izbe je aj komín 160 mm, ktorý môže slúžiť ako alternatíva kúrenia. .Z murovaného schodiska v 2:NP ( 53,73 m2 ) je prístupná chodba a z nej všetky ostatné miestnosti. Nočná časť v 2.NP tvoria dve izby, spálňa, kúpeľňa s WC a šatník.
Podkrovie sa dá zobytniť a poskytuje veľa priestoru má výmeru 56 m2.

Stavebnotechnické riešenie domu:
dom je postavený z kvalitne červenej tehly zn. Porotherm 380 mm, vysoko kvalitná strešná krytina zn. Creaton Titania čiernej farby s vysokým leskom, dve strešné okna VELUX. Dom je napojený na všetky IS, ktoré sú dovedené do domu : elektrina, odpad do kanalizácie, plyn, voda. Dom je celý oplotený !

DOM sa predáva v štádiu hrubej stavby. POZOR ! ! DOM ( hrubá stavba ) sa da kúpiť aj spoločne so skolaudovanou garážou ( 82 m2 ) a so začatím projektom na výstavbu 3 izbového bytu ( podlahová plocha 88 m2 + terasa 36 m2 ) .
Spoločná cena: info o cene v realitnej kancelárií.

Výhody domu:
Je postavený z kvalitných a masívnych materiálov, nachádza sa v tichej a pokojnej zástavbe rodinných domov, možnosť dokončenia domu podľa vlastných predstáv a možnosti, stavba je prezimovaná, výborná dostupnosť do centra mesta, mestská časť Bytčica.

Pre bližšie informácie alebo obhliadku domu ma kontaktujte na tel.č. +421 905 206 838


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí