Dátum aktualizácie: 11. 12. 2023
Lúčna, Štrba
BOSEN | Predaj 4 izbový luxusný apartmán v novostavbe, Vysoké Tatry-Tatranská Štrba
374 000 €

BOSEN | Predaj 4 izbový luxusný apartmán v novostavbe, Vysoké Tatry-Tatranská Štrba

374 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 225,34 m2
  Zast. plocha: 337 m2
 • Cena za m2: 1 659,71 €/m²
  ID inzerátu: 5271050
BOSEN GROUP, Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu 4 izbového apartmánu, ktorý je lokalizovaný v turisticky vyťaženej oblasti Vysokých Tatier v blízkosti Štrbského plesa v komplexe WOODSTONE.

CENA: Apartmán 374.000,- eur bez DPH + garáž 50.000,- eur bez DPH.
Spolu cena 424.000,- eur bez DPH.
Pri kúpe apartmánu na právnickú osobu, je cena oslobodená od DPH.

APARTMÁN: Úžitková plocha interiéru je 225.34 m2, disponuje 3 balkónami, veľkou terasou spolu s rozlohou 114 m2 a vlastným pozemkom s rozlohou 496m2. Orientácia Východ/Západ poskytuje krásne výhľady a presvetlenie celého interiéru príjemným mäkkým svetlom. Apartmán je realizovaný v najvyššej kvalite tradičným konštrukčným systémom zo zateplenej tehly. Strechy sú pultové z titánovo-zinkovéh plechu, okná sú hliníkové. Zaujímavým exteriérovým detailom je povrchová úprava fasády zrealizovaná kombináciou veľkoformátových žulových dosiek a dreveného obkladu. Vykurovanie je realizované nízkoteplotným podlahovým kúrením. Zdrojom tepla na kúrenie a TÚV je samostatné tepelné čerpadlo voda-vzduch pre každú vilu zvlášť.

DISPOZÍCIA: Apartmán sa rozprestiera na 4 podlažiach:
-1 PP - Podlažie pozostáva z garáže pre 2-3 autá s technickým zázemím, skladom a práčovňou. Nachádza sa tu aj priame schodisko na 1NP
-1.NP- Hlavné spoločenské podlažie pozostávajúce z veľkej obývačky spojenej s kuchyňou a hosťovským wc. Priestor má krásne výhľady a prístup na preistrannú 97 m2 terasu z obývacej časti.
-2NP - Na tomto podlaží sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby z ktorej každá má svoju vlastnú kúpeľňu a balkón
-3NP - Posledné podlažie disponuje priestrannou manželskou izbou ako aj samostatným šatníkom, kúpeľňou s predprípravou na sušičku a práčku a samostatným wc.

ZARIADENIE: Predáva sa vo vyhotovení ŠTANDARD, ktoré spĺňa najvyšie moderné štandardy. Obklady z talianskeho mramoru v kominácií s nadčasovou vyváženou kombináciou skla, pohľadového betónu a ocele.

PARKOVANIE: Apartmán má k dispozícií vlastnú dvojgaráž na 1PP.

LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú vybavenosť pre oddych, rekreáciu ale aj bývanie. Neďaleko nájdete veľa možností prechádzok, cyklotrás a vysokohorskej turistiky, ako letnej tak aj zimnej, čím je táto lokalita atraktívna a využiteľná celoročne, nie len sezónne. Tatranská Štrba sa nachádza len 10 km od najznámejšieho rekreačného strediska Vysokých Tatier- Štrbské Pleso. V okolí sa nachádza veľa atrakcií ako sú skanzeny (Pribylina, Vlkolínec), jaskyne (Belianska, Dobšinská, Demänovská ai.), Spišský hrad (najväčší v strednej európe), Pozemná lanovka Hrebienok, Golf Resort a veľa športových stredísk či kúpalísk (Jasná Nízke Tatry, Areál Snov, Tatralandia ai.). Výborná dostupnosť všetkými prostriedkami, Letisko Poprad (18km), ŽST Štrba (800m) či diaľnica D1.

Realitný maklér: Marek Radič

Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.


Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2023
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí