Dátum aktualizácie: 09. 12. 2023
Agátová, Bratislava IV - Dúbravka
Pozemkom 600m2 s projektom na rodinný dom
139 000 €

Pozemkom 600m2 s projektom na rodinný dom

139 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 600 m2
  Zast. plocha: 30 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 231,67 €/m²
  Energie: 10 €/mesiac
  ID inzerátu: 5277908
Titul: Záhrada 600m2 / Záhradný Domček s Projektom Luxusného Domu v Srdci Prírody, Dubravka - Villa Rustica, Pod Devínskou Kobylou

Inzerát:

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť pre vlastníctvo kúzelného záhradného domčeka spolu s ambicióznym projektom na postavenie moderného luxusného domu v harmonickom prostredí lesa, a pritom len krok od pulzujúceho života mesta. Nachádzajúci sa v prestížnej oblasti Dubravka - Villa Rustica, pod malebnou Devínskou Kobylou, tento pozemok o rozlohe 600m² ponúka dokonalý únik z každodenného zhonu, zatiaľ čo zachováva vynikajúcu dostupnosť do mesta - Bory je vzdialené len 5 minút a centrum mesta 15 minút.

Obklopený hustým lesom a sieťou turistických chodníkov, tento pozemok je splneným snom pre tých, ktorí túžia po tichej oáze uprostred prírody, a pritom nechcú byť odrezaní od mestského ruchu. Prístup k pozemku je zabezpečený lesnou cestičkou, miestami nespevnenou, čo pridáva na jeho autenticite a súkromí.

Už boli vydané územno-plánovacie informácie a očakáva sa stavebné povolenie na stavbu domu, čo otvára dvere k realizácii Vašich architektonických snov. Záhrada je už pripravená na stavbu a čaká, aby ste na nej zanechali svoju osobnú stopu. Táto lokalita je skutočným klenotom, ktorý sa vyznačuje pokojom, žiadnymi spoločnými cestami či pozemkami, a záhradou výhradne vo Vašom vlastníctve.

Chatka je podpivničená a súčasťou záhrady je aj funkčná studňa, elektrina 3x32A, čo zvyšuje jej hodnotu a funkcionalitu. Navyše, dostupnosť turistických chodníkov ponúka nekonečné možnosti pre rekreáciu a šport, kým obrovské množstvo zelene a prírody navokol garantuje kvalitný život v súlade s prírodou. A to všetko je doplnené skvelou susedskou atmosférou, ktorá prispieva k príjemnému a harmonickému bývaniu.

Nezmeškajte túto príležitosť vstúpiť do sveta luxusu a pokoja, ktorý ponúka tento exkluzívny pozemok v Dubravka - Villa Rustica.

Predaj a všetky zmluvné náležitosti týkajúce sa predaja nehnuteľnosti budú realizované prostredníctvom právnickej kancelárie.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí