Dátum aktualizácie: 09. 12. 2023
Ulica Sándora Petőfiho, Dunajská Streda
HERRYS - Na predaj rodinný dom – vysoký štandard
559 000 €

HERRYS - Na predaj rodinný dom – vysoký štandard

559 000 €

Cena 559 000€

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 247,87 m2
  Zast. plocha: 174 m2
 • Cena za m2: 2 255,21 €/m²
  ID inzerátu: 5283815
HERRYS - Na predaj rodinný dom – vysoký štandard

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj rodinnú vilu zariadenú vo vysokom štandarde – benátske stierky, kvalitné podlahy, dizajnová kuchyňa z talianskeho štúdia. Dom je postavený z najkvalitnejších materiálov a nachádza sa v Dunajskej strede. Úžitková plocha domu je 247 m2 na pozemku s rozlohou 602 m2. Dom sa nachádza v slepej ulici. Dom je pripojený na všetky siete a užívať sa začal v roku 2021.V dome sa nachádzajú 4 rozľahlé izby, z toho jedna disponuje veľkým šatníkom. Dole sa nachádza priestranná obývačka s jedálenskou časťou a krásnou kuchyňou. Na hornom poschodí sú 3 izby, kúpeľňa s wc a šatník. Chodba na poschodí je dostatočne veľká a presvetlená, aby sa dala používať ako home office. Dve izby majú vstup na loggiu a 1 izba má vstup na terasu s výmerou 25 m2 (tu je možné pristaviť dalšiu izbu). Súčasťou je vykurovaná dvojgaráž, z ktorej sa suchou nohou dostanete do vstupnej haly domu. V celom dome je podlahové kúrenie napojené na plynový kotol so 100l zásobníkom. Záhrada je udržiavaná, napojená na závlahový systém zo studne. V záhrade pribudne krytá terasa s prípravou na letnú kuchyňu (vizuál je súčasťou inzercie). Postavený bol z najkvalitnejších materiálov. Obvodové murivo je z keramických tehál Porotherm P+D hr. 30 cm + 20 tepelná izolácia. Úžitková plocha domu: 247 m2Pozemok: 602 m2

BENEFITY
•Výborná dostupnosť
•Dizajnové zariadenie interiéru
•Thermal park
•100 % občianska vybavenosť


DISPOZÍCIA
1. NP: zádverie, jeden otvorený veľkopriestor v ktorom je navrhnutá rozľahlá obývacia izba, jedáleň a kuchyňa, vedľa kuchyne špajza, zo zádveria je vchod do WC, skladu pod schodiskom, schodisko a prechod do garáže cez chodbu. Dvojgaráž, z ktorej je vchod do technickej miestnosti. Z obývacej izby je východ na čiastočne krytú terasu. 2. NP: otvorený schodiskový priestor, ktorý je možné využívať ako pracovňu, chodba, 1. izba s veľkoplošnou terasou nad garážou, 2. izba s loggiou, 3. izba s loggiou a šatníkom, ktorý je prístupný aj z chodby, kúpeľňa s wc.Udržiavaná záhrada disponuje závlahovým systémom napojený na studňu. V zadnej časti záhrady pribudne krytá terasa s prípravou na letnú kuchyňu.

LOKALITA
Dom sa nachádza v blízkej dostupnosti centra Dunajskej Stredy. Umiestnený je v obľúbenej štvrti rodinných domov oproti thermal parku, takže rekreačné využitie je výborné. Výbornú dostupnosť zabezpečuje aj nová dialnica R7, ktorá je vzdialená iba 10 minút. V Bratislave ste do 40 minút.

CENA
Cena 559 000€


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet lodžií: 1
 • Počet terás: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí