Dátum aktualizácie: 08. 12. 2023
Ulica Veterná, Trnava
Predaj 4-izbový byt Trnava, Veterná ul.
198 000 €

Predaj 4-izbový byt Trnava, Veterná ul.

Ulica Veterná, Trnava, okres Trnava
198 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 2 385,54 €/m²
  ID inzerátu: 5288380
Predáme slnečný 4-izbový byt nachádzajúci sa na 1. nadzemnom podlaží štvorpodlažného bytového domu na ulici Veterná sídliska Vodáreň v krajskom meste Trnava. Úžitková plocha bytu je 83 m2 + k bytu prináleží veľká pivnica o výmere 15 m2. Dispozičné riešenie bytu pozostáva z: vstupná chodba, obývacia izba, tri samostatné veľké izby, kuchyňa, samostatná kúpeľňa s vaňou, umývadlom a priestorom na pračku, samostatná toaleta s umývadlom, odkladací priestor pri vstupe a veľká loggia so vstupom z obývacej izby a výhľadom na mestskú zeleň. Byt je po rekonštrukcii - nové povrchy stien, stropov, podláh, značková kuchynská linka s bielymi spotrebičmi, plastové okná s vnútornou tieniacou technikou. Povrchy sadrové omietky, dlažby, obklady, dizajnové PVC, koberce. Vstup do bytu je riešené bezpečnostnými dverami, nové elektrické rozvody, nová elektrická rozvodná skriňa, nové rozvody zdravotechniky, vrátane stúpačiek, nové radiátory, klimatizácia. Bytový dom prešiel významnou obnovou, nachádza sa v lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou do mesta i mimo mesta, s kompletným zázemím: obchody, služby, školy, detské ihrisko. V okolí bytového domu sa nachádza množstvo udržiavanej zelene. Byt je voľný podľa dohody. V prípade záujmu je cenu možné upraviť. Náklady na bývanie cca 240 eur / mes. Kontakt: 0907 775 775, 0905 229 678, info@temporeal.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1977
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 1
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí