Dátum aktualizácie: 09. 12. 2023
Kráľova Lehota, Kráľova Lehota
Rekreačná chata Kráľova Lehota
191 000 €

Rekreačná chata Kráľova Lehota

191 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Developerský projekt
 • Úžit. plocha: 86 m2
  Plocha pozemku: 350 m2
 • Cena za m2: 2 220,93 €/m²
  ID inzerátu: 5291106
Spoločnosť Rakúsky dom (www.rakuskydom.sk) Vám ponúka v predpredaji rekreačnú chatu v krásnom prostredí Nizkych Tatier za obcou Králova Lehota. Pozemok sa nachádza v tichom prostredí pod lesom. Z jednej strany ho lemuje koryto Čierneho Váhu.
Chata pozostáva z prízemia a podkrovia s celkovou úžitkovou plochou 86,35 m2. Nosný systém stavby tvorí drevená rámová konštrukcia so zateplením hrúbky 26cm. Fasáda je odvetraná. Strešná krytina je z falcovaného plechu. Chata disponuje elektrickým podlahovým vykurovaním celého objektu a s diaľkovým ovládaním cez mobilný telefón. Doplnkovým zdrojom tepla sú krbové kachle. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň a obývacia izba spolu so vstupnou chodbou a technickou miestnosťou. Poschodie tvoria 3 izby a kúpeľňa. Chata sa predáva v štádiu holodom. Pozemok má veľkosť 310 m2. Na pozemku sa nachádza prípojka elektriky.
Okolie ponúka široké spektrum športových a rekreačných aktivít. V okruhu 15 km sa nachádza 6 menších lyžiarskych stredísk plus najväčšie slovenské lyžiarske stredisko Jasná. Do pol hodiny cesty autom sa dostanete napríklad na Štrbské Pleso alebo do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Lokalita je vhodná taktiež na rôzne cyklovýlety. Priamo pred pozemkom vedie Liptovská cyklomagistrála.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí