Dátum aktualizácie: 05. 12. 2023
Košice II - Šaca
Trojpodlazna murovana chata blizko Garden park
89 000 €

Trojpodlazna murovana chata blizko Garden park

89 000 €

vratane pravnych sluzieb a poplatkov

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Záhradná chatka
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 60 m2
  Zast. plocha: 34 m2
  Plocha pozemku: 308 m2
 • Cena za m2: 1 483,33 €/m²
  ID inzerátu: 5314610
Ponukame na predaj kompletne zariadenu murovanu chatu so zahradou v dynamicky sa rozvijajucej casti Kosic, Ludvikov dvor. V oblasti zacina vystavba rodinnych domov a hodnota nehnutelnosti bude stupat. Chata, postavena z kvalitnych materialov, nedavno presla rekonstrukciou interieru. Pozostava z troch casti a to prizemia, kde sa nachadza kuchyna a kupelna, pivnica a naradovna, poschodia, kde je zariadena obyvacka s rozkladacou pohovkou a podkrovia na betonovej platni, kde sa nachadzaju dve postele 140x200 cm. Pitna voda je dostupna celorocne vo vzdialenosti 200m. Zahradkarsky vodovod je umiestneny na pozemku, susedia maju studne, vedlajsia ulica sa pripaja na mestsky vodovod a kanalizaciu. Len 20 metrov od chaty je pozemok s trvalo obyvanym domom. Susedia su privetivi, oblast je bezpecna. Zahrada je rovinata a nachadzaju sa na nej stromy ako orech, dula, jablone a slivky. Pozemok je hned druhy pod lesom, obklopeny krasnou prirodou, idealny na rodinne a priatelske stretnutia. Ludvikov dvor je dostupny MHD, je blizko obchodneho centra Optima, nemocnice Agel Saca s pohotovostnou sluzbou a vedla Konskeho raja Polov, ci lesneho detskeho klubu Rozmarin, s dobrou dostupnostou priemyselnych parkov. Daleko nie je ani rekreacne jazero Bukovec, ktore je zname svojou cistou vodou. Lesy pri zahrade oblubuju hubari, pesi turisti aj cyklisti.


Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Novostavby v okolí