Dátum aktualizácie: 18. 06. 2024
Športová, Prešov
Predaj lukratívnych, investičných pozemkov v Prešove, výmera: 2,17 ha.
Cena dohodou

Predaj lukratívnych, investičných pozemkov v Prešove, výmera: 2,17 ha.

Cena dohodou

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre obč. vybavenosť
  • Plocha pozemku: 21743 m2
  • ID inzerátu: 5325672
Realitná kancelária MYRApoint v Prešove vám exkluzívne ponúka na predaj pozemky nachádzajúce sa v časti vymedzenej mestom Prešov na športové účely medzi ulicami Pražská a Športová v blízkosti centra mesta Prešov.

V blízkosti sú už postavené a funkčne využívané športoviská ako: mestská hala - handball aréna, zimný štadión, velodrom, volejbalová aréna atď. Pozemky majú celkovú rozlohu 2,17 ha pričom najväčšia parcela má výmeru 1,94 ha. Zvyšných sedem parciel sú menšej výmery a sú v blízkosti tejto hlavnej parcely. Ich benefitom je určite lokalizácia – bezprostredný dosah na cestu I. triedy ul. Pražská s priamym napojeným do centra mesta a priamym prepojením na diaľnicu D1 smer Poprad, Košice. Podľa územného plánu mesta Prešov je pozemok určený ako plocha rekreácie a športu cca. 1,35 ha a zvyšná časť ako plocha urbanistickej zelene.

Nová výstavba môže slúžiť pre samostatné športové areály pre výkonnostné a rekreačné športy, športové plochy, zariadenia občianskej vybavenosti, prechodné a trvalé bývanie v služobných bytoch. Pozemky sú slnečné a mierne rovinaté. K pozemkom vedie čiastočne asfaltová prístupová cesta a čiastočne spevnená cesta. Pred pozemkom vedie cyklo-chodník a chodník pre peších.

V blízkosti pozemkov je vedenie plynu, obecný vodovod, elektrika, priamo pri pozemku je kanalizačná šachta. Pozemok je v osobnom vlastníctve a nie je zaťažený žiadnymi ťarchami. V bezprostrednom susedstve sú ďalšie možnosti odkúpenia pozemkov pre väčšie podnikateľské projekty.

V prípade bližších informácie ma kontaktujte na tel.č.: +421 903 433 337


Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Rovinatý
  • Umiestnenie: Intravilán
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí