Dátum aktualizácie: 23. 04. 2024
Považská Bystrica
rkDOM | Prenájom kancelárie v širšom centre polyfunkčnej budovy v P. Bystrici
255 €/mes.

rkDOM | Prenájom kancelárie v širšom centre polyfunkčnej budovy v P. Bystrici

255 €/mes.

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 30 m2
  Plocha pozemku: 30 m2
 • Cena za m2: 8,50 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 5419825
Ponúkame na prenájom útulný kancelársky priestor v širšom centre Považskej Bystrici, v časti SNP. Priestor o výmere 30 m2 sa nachádza na 3. NP (2. poschodie) 3-podlažnej budovy s bezbariérovým vstupom. Kancelária je dostatočne presvetlená s klimatizáciou, čo zabezpečuje príjemné pracovné prostredie počas celého roka. K dispozícii sú aj spoločné priestory o výmere 15 m2, ktoré zahŕňajú dve spoločné WC a kuchynku, čo pridáva na komforte užívania.Pre tých, ktorí hľadajú bezpečné a dostupné pracovné prostredie, budova ponúka 24/7 stráženú službu, dve schodiská a jeden osobný výťah, čím zabezpečuje pohodlný prístup pre všetkých nájomníkov a ich návštevníkov. Možnosť parkovania v blízkosti budovy je samozrejmým benefitom pre každého, kto hľadá flexibilné riešenie dopravy.Cena nájmu je stanovená na 5 EUR za m2 plus služby a prevádzkové náklady 3,50 EUR (SPN+PPN, čo predstavuje fixné náklady bez ďalšieho doúčtovania) bez DPH. S cieľom zabezpečiť dlhodobú spokojnosť, je minimálna doba nájmu stanovená na 12 mesiacov s požiadavkou na dvojmesačnú finančnú zábezpeku.V prípade záujmu o bližšie informácie alebo zorganizovanie obhliadky, neváhajte kontaktovať makléra Karola Klacka na telefónnom čísle 0904 163 825 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese karol.klacko@rkdom.sk. Táto ponuka predstavuje vynikajúcu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú kvalitné kancelárske priestory v zaujímavej lokalite Považskej Bystrice.


Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Podlažie: 3
 • Voda: Áno

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí