Dátum aktualizácie: 20. 04. 2024
Nemečky, Nemečky
3-IZB. RODINNÝ DOM - NEMEČKY, TO
93 000 €

3-IZB. RODINNÝ DOM - NEMEČKY, TO

93 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 111 m2
  Plocha pozemku: 2594 m2
 • Cena za m2: 837,84 €/m²
  ID inzerátu: 5474002
3-izbový rodinný dom s charakterom chalupy postavený z nepálených tehál v roku 1930. Dom je v pôvodnom stave a čaká na šikovné ruky, ktoré mu vdýchnu nový život. Typická vidiecka stavba s dreveným krovom a gánkom má krásne drevené okná a dvere, v jednej izbe sa nachádza drevená palubová podlaha a v ostatných priestoroch je cementová dlažba. K domu je pristavená drevená kôlňa na uskladnenie dreva. Zastavaná plocha domu je 111 m2.
Inžinierske siete: možnosť pripojenia plynu, pitná voda vlastná – studňa na pozemku,lokalita disponuje dostatkom vody. Odpad je na rozhodnutí nového majiteľa či zvolí vybudovanie čističky alebo žumpy.

Krásny slnečný pozemok s rozlohou 2594 m2 sa nachádza v tichej uličke a ponúka absolútne súkromie, ticho a priestor na oddych a relax. Vďaka úrodnej pôde je ideálny na pestovanie zeleniny, ovocia a kvetov. Rozloha pozemku dáva dostatok priestoru na realizáciu vašich predstáv. A áno, ak snívate o potoku na konci vášho pozemku, tak ho tu nájdete!
Okolité lesy Považského Inovca sú ideálne na turistiku,cyklistiku a hubárčenie. V blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť Nová Duchonka, Kulháň, lyžiarske stredisko Bezovec a vodná nádrž Nemečky

Do Nemečiek sa pohodlne dostanete autom aj autobusom.
Obec je vzdialená len 18 km od Topoľčian a 90 km od Bratislavy.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí