Inštalatérsky a kúrenársky tovar - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Inštalatérsky a kúrenársky tovar (548)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Inštalatering s.r.o.

Inštalatérske služby - technické poradenstvo a podpora, predaj inštalačného materiálu a tovaru. Montážne práce: vodoinštalácie - vodovody, kanalizácie, kompletáže zariadovacích predmetov. Vykurovanie - radiátorové, podlahové, stropné. Plynoinštalácie - oprava vyhradených technických zariadení. Solárne systémy - ploché a vákuové.

Hlboká 1076/51 , Nitra

Kúrenie Kopáčik

Predaj drevosplyňovacích kotlov, vykurovacích a solárnych systémov, kondenzačných a turbo plynových kotlov, kotlov na tuhé palivá a pyrokotlov, filtračnej techniky. Montáž a servis.

Majcichov 415 , Majcichov

TATRAGAS, s.r.o.

Predaj kondenzačných, plynových a elektrických kotlov, kotlov na tuhé palivo a drevoplyn. Predaj elektrických, plynových a prietokových ohrievačov vody, radiátorov, plynomerov a čerpadiel.

Kapitána Nálepku 100/29 , Svit

František Rakovský - FERITHERM

Predaj a inštalácia vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu - inštalácia vody, plynu a kúrenia, sanity, čerpadiel, krbov, kachlí, kotlov a bazénov. Predaj náradia a nástrojov pre záhradu.

Továrenská 17 , Zlaté Moravce

Jozef Galbavý JG - mont

Dodávanie, montáž a predaj vodoinštalačných a plynoinštalačných materiálov a zabezpečenie ich servisu, solárnych systémov a montáž ústredného kúrenia.

Sládkovičova 604 , Beluša

EUROKONTOR s.r.o.

Export, import, špedícia a predaj sypkých substrátov. Montáž kompresorovej techniky a hydraulických systémov sklápania. Predaj cementu. Servis a pneuservis nákladných vozidiel.

Továrenská 2374/3 , Malacky

P R O P S, spol. s r.o.

Veľkoobchod, maloobchod, montáž, servis, oprava plynových kotlov, gamaty, splyňovacie kotle ATMOS, sporáky, ohrievače vody, radiátory, termostaty, čerpadlá, duomixy, inštatačný materiál. Poradenstvo.

Limbašská 1 , Pezinok

HYDRAFLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Výroba a predaj hydraulických a mechanických prvkov a zariadení, hydraulických a pneumatických komponentov, meracej a regulačnej techniky. Prenájom strojov. Tlakové skúšky hydraulických prvkov.

Čeľadická I. 799/16B , Beladice

INKUR, s.r.o.

Montáž vodoinštalácií, kúrenia a plynových kotolní. Predaj vodokúrenárskeho a kurenárskeho materiálu. Sanita, sprchovacie kúty, vane, umývadlá, wc, kúpelňový nábytok, vodovodné batérie bojlery.

Robotnícka 1C , Martin

Anton Miškech - stavebníctvo

Stavebné práce, zemné vedenia - voda, plyn a kúrenie. Kúpeľňové štúdio - 3D návrhy, vybavenie kúpeľní, sanitárna technika, obkladačky a dlaždice, voda, plyn a kúrenie. Poradenstvo, prenájom strojov.

Považské Podhradie 409 , Považská Bystrica

Kúpeľnové štúdio AVA

Predaj - dlažby, obklady, vane, sprchovacie kúty, keramika, nábytok, batérie, sprchové hlavice, kúpeľňové doplnky, zrkadlá, vodoinštalačný materiál, dvere, omietky, lepidlá. Rekonštrukcie kúpeľní.

kpt. Nálepku 346 , Považská Bystrica

GASFIX, s.r.o.

Montáž, revízie a servis plynových a tlakových zariadení. Predaj vykurovacej techniky. Vodoinštalatérstvo, kurenárstvo.

Škultétyho, 535/38 , Nitra

Martin Ildža - ELMART

Predaj elektrospotrebičov, svietidiel a osvetlenia, inštalačného materiálu, elektroinštalačné práce. Návrh osvetlenia.

Slovenská 32 , Prešov

HERZ, spol. s r.o.

Dodávateľ armatúr pre vykurovanie, chladenie, pitnú vodu, termostatické hlavice, ventily a pripájacie sústavy, rúrky a tvarovky, kotle na spaľovanie biomasy, solárne systémy. Predaj kotlov na biomasu.

Priemyselná ulica 3131 , Bernolákovo

REN-DAK s.r.o.

Predaj vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, sanitárnej techniky.

Jasná 373/5 , Nové Mesto nad Váhom

ALMAR, spol. s r.o.

Veľkoobchod spojovacieho materiálu, kovových paliet, kovových prepraviek a paletových regálov. Predaj a výkup nadnormatívnych zásob.

Budovateľská 48 , Prešov

VIJA PLUS, s.r.o.

Vŕtanie a čistenie studní. Kompletná dodávka čerpacej techniky.

Most pri Bratislave 367 , Most pri Bratislave

TechNick

Predaj plynových kotlov, ohrievačov vody a príslušenstva. Záručný a pozáručný servis. Guľové ventily, radiátorové armatúry, hadice FLEXY GAS pre rozvody plynu, priestorové regulátory teploty.

Stará Vajnorská 39 , Bratislava

Plynospol s.r.o.

Výroba plynových ohrievačov, servis plynových a olejových horákov a zariadení na zníženie tlaku plynu. Montáž - voda, plyn, kúrenie, regulačná technika. Servis merania a regulácie pre kotolne.

Budovateľská 3590/22 , Prešov

Aquael M.S Servis s.r.o.

Úprava vody.

Ružindol 299 , Ružindol

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Inštalatérsky a kúrenársky tovar v Katalógu Azet.sk