Búranie a asanácia - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Búranie a asanácia (993)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

STAREDREVO, s.r.o.

Predaj starého a nového reziva, starého kameňa, škridiel, kamenných dlažieb. Výkup starého dreva. Pokladanie a predaj drevených podláh a panelov zo starých materiálov. Demontáž a demolácia stavieb.

Mochovská 42 , Levice

Martin Belás - AUTOSLUŽBY

Búracie práce s búracím kladivom, zemné a výkopové práce, úpravy terénov, vŕtanie studní, kopanie pilotov. Autoservis, pneuservis, nákladná doprava.

Milochov 185 , Považská Bystrica

BLAUMONT, s.r.o.

Demolácia, zemné a výkopové práce. Prípravné práce pre stavbu, vŕtanie studní do 30 m. Poľnohospodárska výroba.

Brunské 471 , Markušovce

CHEMOSTAV, s.r.o.

Stavby na kľúč, rekonštrukcie, výstavba a prestavba rodinných domov a bytov, požičanie stavebných mechanizmov s obsluhou, predaj stavebného materiálu, búracie, demolačné a výkopové práce.

Hraničná 689/22 , Poprad

Peter Brňák - stavebná činnosť

Zemné a výkopové práce, výkopy základov, dodávka betónu, demolačné a deštrukčné práce, výroba betónu, realizácie stavieb na kľúč, nákladná doprava, požičovňa menších stavebných strojov.

Dulov 296 , Dulov

REX plus, s.r.o.

Búracie práce, nátery a opravy fasád, výškové práce, kanalizácie, nátery, pokladanie obkladov a dlažieb, zatepľovanie, natieračské práce vo výškach.

Beckov 200 , Beckov

Radek Kutil - DKM

Vŕtanie a rezanie stavebných konštrukcií a materiálov - betónu, železobetónu, tehiel, živice, žuly. Izolácia, pomocné zámočnícke práce, stavebná rekonštrukcia, stolárstvo.

Sídliště 1000 , Nivnice

Radovan Kraner - BUTO

Výroba z betónu - sedliacka, chodníková a terasová dlažba, bariérové oplotenie, imitácie dreva, podvaly, fasádne obklady, trávnikové lemy, šlapáky.

Hrad 323 , Krušovce

PRES-TEL, s.r.o.

Výkopové a zemné práce, pokládka káblov a rúr, pretláčanie plôch, povrchové úpravy, rezanie asfaltu a betónu, búracie a demolačné práce, konečné terénne úpravy, odvoz zeminy a stavebnej sute.

Hlavná 46 , Štúrovo

Dopravné a inžinierske stavby, a.s.

Poskytovanie služieb pri realizácii stavieb a inžinierskych činností s preferenciou cestných a koľajových stavieb. Projekčná príprava a montáž gumokovových a celopryžových priecestných konštrukcií.

Stará Vajnorská 17 , Bratislava

ESO STAV Jozef Bíro

Zemné a výkopové práce, búracie práce, predaj sypaných materiálov.

Trnavská cesta , Nitra

UNI - STAVEBNÁ ÚDRŽBA, s.r.o.

Služby- murárske práce, zámočníctvo, stolárstvo, tesárstvo, opravy a údržba cestných komunikácií, sklenárske práce, upratovacie práce, búracie práce, úprava porastov a trávnikov, betonárske práce.

Ul. Terézie Vansovej 1054 , Púchov

BaS stav s.r.o.

Stavby na kľúč, zemné a búracie práce, maliarske, klampiarske, murárske a tesárske práce, oprava striech, obnova fasád, zatepľovanie, rekonštrukcie, elektroinštalácie, voda a kúrenie, obklady.

Nižný Hrušov 189 , Nižný Hrušov

GALLAX, s. r. o.

Stavebné práce v interiéri - búracie práce, interiéry, rekonštrukcie, obklady, dlažby, zatepľovanie a kompletné stavebné práce na kľúč.

Športová 30 , Veľký Biel

Stavebná firma - BOLDA s.r.o.

Stavebná činnosť - rekonštrukcie bytových jadier a interiérov bytov a rodinných domov, drobné stavby, chaty, vŕtanie do železobetónu. Elektroinštalácie a vodoinštalačné práce. Obklady, murárske práce.

Hurbanova 39 , Košice

JUVENSTAV s.r.o.

Výstavba budov a inžinierskych stavieb, elektroinštalácie, vodoinštalácie, izolačné práce, inštalačné práce, demolácie a búranie budov, zemné práce, príprava staveniska, klampiarstvo.

Kúpeľská 22 , Sobrance

ZEMPRA s.r.o.

Zemné výkopové práce, úpravy vodných tokov, demolačné práce, nákladná doprava, výroba a dodávka betónovej zmesi.

Sihoť 164/5 , Ilava

STAVMEX Komjatice, s.r.o.

Realizácia priemyselných a bytových stavieb, rekonštrukčné, zemné, búracie práce, dopravné služby, inžinierska činnosť, poradenstvo. Výroba a montáž masívnych výrobkov z dreva.

Gen. Svobodu 17 , Komjatice

NERA company s.r.o.

Zemné a búracie práce. Prenájom stavebných mechanizmov.

Kopčianska 82H , Bratislava

EDŽ, s. r. o.

Služby v oblasti elektroinštalácií, uskutočňovanie elektrorevízií, montáž bleskozvodov, stavebné práce, výkopové, demolačné, stavba drobných stavieb a ich rekonštrukcia, úpravy a spracovanie kovov.

Ľutina 29 , Ľutina

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Búranie a asanácia v Katalógu Azet.sk