Búranie a asanácia - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Búranie a asanácia (992)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

PIPER SLOVAKIA s.r.o.

Práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Stavebné práce, montáž, demontáž a výroba oceľových konštrukcií, montáž technologických zariadení, asanačné, sanačné, natieračské a čistiace práce.

Železničný rad 46 , Nová Baňa

Miroslav Mladý - MiDy-Mal

Maľovanie, lakovanie. Použitie antibakteriálnych náterov. Sklenárske práce, demolácia a zemné práce, prípravné práce pre stavbu.

Vieska nad Žitavou 168 , Vieska nad Žitavou

SAR Košice s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Inžinierske činnosti a technické poradenstvo, demolácie, búracie práce.

Dunajská 12 , Košice

EXCLUZIV SK s.r.o.

Stavebné a renovačné práce, rekonštrukcie bytových jadier, domov a bytov, priestorová vizualizácia, búracie, murárske a betonárske práce, pokládka dlažieb a podláh.

Lorencova 1091/1 , Krompachy

STAVMIX PARTIZÁNSKE s.r.o.

Predaj sanity a stavebného materiálu. Stavebné práce, demolačné a zemné práce.

Malé Uherce 55 , Malé Uherce

REALSTROJ s.r.o.

Predaj a požičovňa stavebného náradia, záhradnej techniky, servis motorových strojov, elektrického náradia. Práce okolo domu, záhrady, opravy. Čistenie kanalizácie, autodoprava. Stavebná činnosť.

Hronského 466/13 , Zvolen

AURIOL spol. s r.o.

Účtovníctvo vo verejnej a podnikateľskej správe, vedenie účtovníctva a miezd. Stavebná činnosť - búracie, zemné a výkopové práce.

Berlínska 2457/6 , Košice

Róbert Fajčák - hydroizolatérske práce

Hydroizolatérske práce, izolácie stavebných konštrukcií proti vlhkosti, búracie, maliarske, natieračské, sklenárske, pokladačské práce, montáž sadrokartónu. Výroba jednoduchých bytových doplnkov.

Sídlisko juh 1048/55 , Vranov nad Topľou

J&II, s. r. o.

Výkopové, zemné a búracie práce, výkopy základov, realizácia prípojek - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Úprava terénu podľa požiadaviek, dovoz a odvoz sypkých materiálov.

Gándhího 5085/2 , Martin

Ladislav Varga - ELSTAV

Rekonštrukcie bytových jadier, montáž a demontáž sanity, rekonštrukcie bytov, domov, bytových rozvodov, murárske práce, omietky, maľby, sadrokartóny, zatepľovanie. Búracie práce a demontáže.

Gagarinovo námestie 5 , Košice

ZINB, s.r.o.

Zemné a búracie práce, inžinierske siete. Transport stavebných strojov.

Jazdecká 30 , Šamorín

Miroslav Labaj - stavebná činnosť

Stavby a rekonštrukcie, fasády, omietky, bytové jadrá, demolácie, zámkové dlažby, obklady, strešné konštrukcie, zemné práce, inštalácie vody, elektriny, plynu, lešenie. Prenájom vibračnej dosky.

Vendryně 483 , Vendryně

SILEXSTAV spol. s r.o.

Sanácie suterénov a pivníc, izolácie a hydroizolácie, rekonštrukcie bytov a výstavba rodinných domov, stavebný dozor, injektáže tlakové a beztlakové, sančné omietky. Drátkobetóny, pancierové podlahy.

Trnávka 18 , Sečovce

FEKKO-Stav s.r.o.

Zemné, búracie a výkopové práce, kopanie základov, príprava pozemkov k výstavbe, rovnanie terénu, svahovanie. Predaj stavebných materiálov.

Hlavna 6 , Modrany

MH - stav SK, s.r.o.

Stavebná firma - stavby na kľúč, zemné práce, búracie práce, obklady a dlažby, zatepľovanie, fasády a omietky, maliarske práce, pokládka podlahy a dlažieb, montáž sadrokartónu, výstavba plotov.

210 , Ľutina

TAMIX SLOVAKIA s.r.o.

Skládka a recyklácia stavebného odpadu, predaj stavebného materiálu - štrku a piesku, výkup kovového šrotu. Búracie práce, prenájom stavebnej techniky - pásový bager, kolesový nakladač.

Čaňa 1464 , Čaňa

Ján Pecha - DOLY stavebná firma

Murárske a búracie práce.

Mlynská 307 , Dunajská Streda

Barbitrans, s.r.o. - zemné a stavebné práce

Zimná a letná údržba ciest, výkopy a úprava terénu, rozbíjanie betónu, vnútroštátna preprava stavebných materiálov, sadové úpravy. Výstavba a rekonštrukcie - domy, cesty a spevnené plochy.

Na Vartičke 1 , Ladomerská Vieska

Milan Chudada - stavebné práce

Zemné, výkopové, búracie, žeriavnicke a betonárske práce, predaj štrku a piesku, dovoz kameniva a makadámu, odvoz a likvidácia odpadov.

Medová 416 , Lednické Rovne

ZEKRO, s.r.o.

Stavebná firma - demolácie, zemné, výkopové práce, uskutočňovanie stavieb a ich zmien, čistiace práce, priepusty všetkých druhov, protipožiarne cesty, regulácia potokov. Prenájom stavebnej techniky.

Hnilecká 20 , Gelnica

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Búranie a asanácia v Katalógu Azet.sk