Búranie a asanácia - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Búranie a asanácia (993)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Peter Vengrín - stavebné práce

Prerábky domov a bytov, omietky, fasády, zatepľovanie, maľovanie. Pokladanie - plávajúce podlahy, dlažby, obklady. Demolačné, elektroinštalačné, výkopové a vodoinštalačné práce. Montáž sadrokartónu.

Generála Fraňu 1124/10 , Turany

Alexander Farkaš - Dominostav

Stavebná firma - rekonštrukcie, montáž sadrokartónu, izolácie, zatepľovanie, strojové omietky, pokládka dlažby. Búracie, maliarske, výkopové práce. Požičovňa náradia. Predaj a prenájom nehnuteľností.

Vajanského 1156/6 , Senec

BSV STAV s.r.o.

Stavebná činnosť. Stavba domov na kľúč, rekonštrukčné práce, zatepľovanie budov, zemné, výkopové, búracie a demolačné práce. Rezanie betónu a asfaltu.

Štefánikova 1517/13 , Humenné

BEL SLOVAKIA, s.r.o.

Stavebná činnosť - zemné a výkopové práce, demolácia, revitalizácia obytných zón, výstavba chodníkov, prenájom strojných zariadení, stavebný dozor.

Levočská 29 , Poprad

Vladimír Barboráš - AUTODEPO

Autodoprava. Zemné, výkopové a búracie práce bagrom. Odvoz zeminy a sute vyklápačom. Tuzemská a medzinárodná doprava vozidlami do 3,5t.

Hviezdoslavova 280/2 , Žiar nad Hronom

Marián Magát - stavebníctvo

Stavebná činnosť - realizácia domov na kľúč, rekonštrukcia bytov a budov, zatepľovanie a rekonštrukcia fasád, sadrokartónové práce, obklady, dlažby, búracie a výkopové práce.

Obycká 1 , Machulince

RECONSTRUCTA s. r. o.

Rekonštrukcie bytov, kúpeľní, bytových jadier, rodinných domov, búracie, murárske a obkladačské práce, montáž sadrokartónových systémov, elektroinštalácie, pokládka podláh. Výstavba rodinných domov.

Tokajícka 16 , Bratislava

ProfiCorp s.r.o.

Stavebné práce (zatepľovania, sanácie), búracie práce, umývanie okien, nátery fasád, maľovanie reklám na fasády, pílenie častí stromov, montážne a demontážne práce, rekonštrukčné a pokrývačské práce.

Trenčianska 64 , Bratislava

STAVMO J+M, s.r . o.

Asfaltérske, búracie a zemné práce, realizácia inžinierskych a dopravných stavieb, kovovýroba, vnútroštátna nákladná doprava.

Vojtecha Spanyola 2119/38 , Žilina

OWIPEX, spol. s r.o.

Predaj a prenájom stavebných strojov, predaj náhradných dielov. Servis bagrov Takeuchi. Predaj a prenájom kontajnerov, poradenstvo v odpadovom hospodárstve. Výkopové a búracie práce, autodoprava.

Jesenského 1895 , Rimavská Sobota

SV.P.FIDELITAS, s.r.o.

Zemné a výkopové práce, predaj a doprava betónových zmesí a autodoprava. Demolačné a búracie práce, čistenie a údržba komunikácií. Kompletné služby poskytované pneuservisom.

Šoltésovej 17 , Hlohovec

Ladislav Pádár DLAPRO

Výroba a predaj parkiet a zámkových dlažieb. Murárske práce, položenie zámkovej dlažby, prírodné kamene, obklady, dlažby, omietky, búranie, sekanie.

Tachty 36 , Tachty

Jozef Gregor - EKO TRANS

Zber odpadov za účelom likvidácie, kontajnerový odvoz stavebného odpadu, búracie, zemné, strojné práce, demolácia.

Bernoláková 56 , Pezinok

Norbert Bjel - NB Zámkové dlažby, murárske práce

Pokládka zámkovej dlažby, murárske práce. Úpravy terénov, zemné a výkopové práce, drobné búracie práce.

Stromová 779/3 , Sučany

Robert Frigula - Frima Slovakia

Rezanie, búranie a drážkovanie betónu, panelu a tehál. Rezanie otvorov do panelu s diamantovou technikou. Demontáž kuchynských priečok. Drážkovanie pre elektriku, vodu. Narážanie studní.

Kpt. Jána Rašu 1875/11 , Bratislava

JOMA STAV, s.r.o.

Uskutočňovanie stavieb, demolácie a zemné práce, prípravné práce pre stavbu, geodetické a kartografické práce, výkon činnosti stavebného dozoru.

J. Magulu 2/938 , Veľké Kostoľany

IZO-BAU, s.r.o.

Stavebná spoločnosť, stavebné poradenstvo, stavebné práce, inžinierske siete.

Priemyselná 17 , Šamorín

ALFOX SLOVAKIA, s.r.o.

Realizácia maliarskych a natieračských prác interiérov a fasád. Predaj interiérových, fasádnych farieb, protiplesňových a dekoratívnych farieb, penetračné a izolačné nátery.

J.C.Hronského 16 , Zvolen

KRAJČA - BEHÚL, spol. s r.o.

Stavebná činnosť, občianska bytová výstavba, rekonštrukcie historických pamiatok a administratívnych budov, demolačné, búracie a zemné práce, výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie.

Pri Kalvárii 7786/20 , Trnava

Duo RH 2 s.r.o.

Výškové práce pomocou horolezeckej techniky - natieranie striech, sanácie, čistenie striech, umývanie okien, čistenie fasád od machu a rias.

Nám. Osloboditeľov 86/22 , Liptovský Mikuláš

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Búranie a asanácia v Katalógu Azet.sk