Domy na kľúč (1121)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Internorm s. r. o.

Spoločnosť Internorm s viac ako 92-ročnou tradíciou na trhu Vám ponúka kvalitné produkty rakúskej výroby – okná, vchodové dvere, zdvižno-posuvné dvere a príslušenstvo, vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy, množstvo high-tech a hight-design inovácií, ktoré stanovujú celoeurópske kritéria v oblasti okien. Všetky Internorm produkty sú vyrobené 100% made in Austria.

Galvániho 15B , Bratislava

Green – Top Home s. r. o.

Výroba, realizácia a výstavba nízkoenergetických pasívnych SIP drevodomov na kľúč, rekonštrukcie stavieb a striech, zateplene strechy, realizácia bazénov, bazenovej technologie a bazénového zastrešenia na kľúč. Vyroba a montaz vyplni stavebnych otvorov / profily Aluplast/ pre nasich klientov pomov architekta aj s vybavovanim, dodavka a montaz el. podlahoveho vykurovania na kluc, cezstenne rekupiracne jednotky a pod.

Horne Saliby 547 , Horné Saliby

GARITEON, s.r.o.

Predaj a montáž - montované domy, murované hrubé stavby, krytiny - plech, škridla, bridlica, šindľa. Rekonštrukcie striech.

Nitriansky Rad 1154/28 , Nesvady

ACORD s.r.o.

Stavba podzemných, vodohospodárskych stavieb, projekčná a inžinierska činnosť. Servis pre čerpacie stanice a servis čerpadiel.

Údernícka 11 , Bratislava

Reenus s.r.o.

Realizácia energetických úsporných stavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov, činnosť stavebného dozoru.

Radničné námestie 4 , Spišská Nová Ves

Ko - SKI, s.r.o.

Stavebná činnosť, kompletná dodávka stavieb na kľúč, priemyselné stavby, bytové a občianske stavby, zemné a prípravné práce pre stavbu, inžinierska činnosť.

SNP 1425 , Považská Bystrica

Si Prírodou, s.r.o.

Služby v oblasti prírodného staviteľstva. Realizácie omietok (hlinené omietky, vápenné omietky), izolácie domov (slamené výplne, zatepľovanie slamenými balíkmi).

Rúbanisko I 2168/13 , Lučenec

STAV-IL Trade s.r.o.

Spoločnosť STAV-IL Trade s. r. o. so sídlom v Dubnici nad Váhom sa venuje pestrej palete stavebných, rekonštrukčných, zemných a výkopových prác. Na trhu pôsobíme už od roku 2011, čiže disponujeme bohatými skúsenosťami a vedomosťami, ktoré neustále dopĺňame prostredníctvom kurzov či školení, nakoľko v stavebnom sektore neustále pribúdajú novinky v oblasti technológií i materiálov. Služby, ktorým sa venujeme, sú nasledovné: - maliarske a natieračské práce, - obkladačské práce, - lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb, - montáž sadrokartónových konštrukcií, - tesárske práce, - armovanie monolitických konštrukcií, - prenájom debnenia, - rekonštrukcie stavieb (nadstavby, prestavby), - výstavba rodinných domov a - zemné a výkopové práce.

Kvášovec 4468/47 , Dubnica nad Váhom

IT Solar s. r. o.

Výstavba solárnych elektrárni na kľúč vrátane monitoringu, servisu a administrácie. Riešenia pre veľké solárne systémy.

Tehelná 468/21 , Myjava

ICL s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Inžinierske a pozemné stavby. Výstavba a rekonštrukcia budov a komunikácií.

Prof. Hlaváča 1 , Michalovce

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Bzenica 379 , Bzenica

Ing. Dávid Bažík - enarchstudio s.r.o.

Špecializujeme sa na komplexné služby v oblasti projektovania a výstavby rodinných domov. Fungujeme systémom "design and build", čiže navrhnuté a naprojektované domy aj samy staviame. Úzka spolupráca projektantov a stavbárov zabezpečuje vysokú kvalitu a rýchlosť odvedených prác, čo v konečnom dôsledku šetrí našim zákazníkom financie.

Podbieľ 56 , Podbiel

MON-DREV s.r.o.

Zemné a stavebné práce. Rekonštrukcie historických budov. Technológia výstavby. Oprava striech bytových domov, kaštieľov, veží a kostolov. Individuálna bytová výstavba. Reklama a marketing.

Budulovská 3043 , Moldava nad Bodvou

KM-stavby s.r.o.

Stavba montovaných nízkoenergetických domov s dyfúzne uzatvorenou skladbou stien. Hrubé stavby , Holodomy a stavby na Kľúč . Naše skladby stien sú garantované certifikátom od technického skúšobného ústavu TSUS .Cena ktorú sme s vami dohodli je pevná a môže sa zmeniť len enormným navýšením ceny materiálu po odsúhlasení investora .

Jasenovská 440 , Oravská Lesná

STAUMAN s.r.o.

STAUMAN - nehnuteľnosti, financovanie, projektovanie, inžiniering, dozorovanie, výstavba, správa nehnuteľností.

Bohrova 1194/1 , Bratislava

StavbaDomuNaKluc.sk

Stavba rodinných domov, rodinné domy na kľuč, projekty rodinných domov, úsporné domy, nízkoenergetické domy, pasívne domy, stavba domov na celom Slovensku, najúspornejší rodinný dom bez chýb, pokusov a omylov, rodinný dom bez tepelných mostov, komfortné bývanie v rodinnom dome, to najlepšie čo môžete mať

Štefánikova 62 , Michalovce

MENS, s. r. o.

Realitné služby, administratíva a katastrálne konanie, právne a notárske poradenstvo, financovanie. Predaj, prenájom a výkup nehnuteľností. Desing. Stavebné a stolárske práce.

Vajanského 2784/6 , Žilina

Drevostavby Verman.sk

Sme slovenská rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava realizáciu a výstavbu DREVOSTAVIEB po celom Slovensku - systémom zo SIP panelov od slovenského výrobcu.

Novozámocká 13/31 , Nitra

A.I.R. spol. s r.o.

Vypracovanie projektovej dokumentácie od štúdie na územné rozhodnutie, projektu na stavebné povolenie po realizačný projekt. Stavebný dozor, inžiniering, rekonštrukcie stavieb, projekt a návrh obytných budov, obytných zón. Projektovanie občianskej vybavenosti. Návrhy interiéru aj s ich vizualizáciami.

Nová, 327/155 , Stupava

POKKY-STAV s.r.o.

Stavebná firma - murované domy na kľúč, výstavba a kolaudácia nových domov. Predaj plastových okien. Predaj novostavieb rodinných domov.

Matičná 1109/47 , Turčianske Teplice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk