Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Domy na kľúč (994)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

DOMINIUM stav, s.r.o.

Stavebná spoločnosť DOMINIUM stav,s.r.o. sa zaoberá výstavbou rodinných domov a to do fázy hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč. Sme 10 rokov na trhu, v prevažnej miere realizujeme výstavbu bungalovov, rodinných domov s II.nadzemným podlažím, taktiež vykonávame realizácie konečných úprav v okolí rodinných domov.

Kaplna 230 , Kaplna

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

Štěpánkova 98 , Chrudim

BAN KOD-MAL

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Ekonomické stavby, s.r.o.

Popredný výrobca murovaných rodinných domov. Držiteľ certifikátu ISO 9001 a ISO 14 001. Bezplatná projekčná a inžinierska činnosť, individuálny prístup, pevná cena, kontrola kvality.

Pohranická 391 , Štitáre

REKOSTAV ss-vp, s.r.o.

Predaj krbov - teplovodných, teplovzdušných a záhradných krbov, krbových vložiek, krbových kachieľ, liatinových pecí, sporákov, komínových systémov a ostatného príslušenstva ku stavbe krbov. Návrh a realizácia. Odborné poradenstvo.

P. Jilemnického 1087/1 , Žarnovica

G-STAV

Zemné práce, zakladanie stavieb, armovacie, betonárske a murárske práce, realizácia povrchových úprav podláh a stien, dokončovacie práce, sadrokartonárske práce, zatepľovanie stavieb.

Bajč 102 , Bajč

VOKUR, spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis čistiarní odpadových vôd. Vodárenstvo, kúrenárstvo a plynárenstvo. Stavebná činnosť stavby na kľúč, rekonštrukcie, projekčná a poradenská činnosť.

Južná Trieda 97 , Košice

Eugen Mimovič - Emistav

Stavebná činnosť - prerábanie bytových jadier, obkladanie keramickým obkladom a dlažbou. Stavby rodinných domov na kľuč.

Budapeštianska 114 C , Košice

FRIKOV s.r.o.

Výroba oceľových konštrukcií priemyselných objektov z valcovaných a uzatvorených profilov. Zámočnícke výrobky a zváračské práce. Nizkoenergetické montované oceľové domy.

Športová 935 , Selice

MLOCK, s.r.o.

Uskutočňovanie stavieb, rodinné domy na kľúč, stavebný dozor, čalúnenie dverí.

Komárňaská cesta 1 , Nové Zámky

KÓŇASTAV s.r.o.

Uskutočňovanie stavieb, rekonštrukcií, prípravné práce pre stavbu, búracie, výkopové a zemné práce.

Hlavná 35/43 , Veľký Kýr

JUMA Nitra, s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, realizácia maliarskych, natieračských a fasádnych prác, zatepľovanie objektov, predaj stavebnej chémie.

Štúrova 157 , Nitra

Construct Solutions, s.r.o.

Stavebná firma. Stavba domov, bytov, rekonštrukcie, zatepľovanie, zemné práce, montáž sadrokartónu, úprava záhrad.

Lazaretská 23 , Bratislava

TAVEX, s.r.o.

Výroba obytných nadstavieb na vozidlá pick - up, prepravné vozíky, boxy pre psov, stavebné panely na drobné stavby, izotermické úpravy kontajnerov, domy na kľúč. Výroba, predaj mobilných predajní.

Železničná 18/2417 , Veľký Šariš

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Svitavská 8/45 , Žiar nad Hronom

ŽÁKSTAV s.r.o.

Stavebné práce a služby - výstavba polyfunkčných domov, rodinných domov na kľúč, zatepľovanie bytových jednotiek a budov, zemné práce, búracie práce, pokrývačské práce.

Semenárska 1/403 , Vrbové

CERTIKO s.r.o.

Výstavba nízkoenergetických domov na kľúč, výstavba montovaných drevených domov a nebytových stavieb, stavebná technológia s tepelne-izolačnými vlastnosťami.

Nová 875 , Kostelec na Hané

S.O.F. HERCEG, spol. s r.o.

Rekonštrukcie rodinných domov, výstavba priemyselných stavieb a obytných domov.

Slovnaftská 102/a , Bratislava

Ing. Miroslav Sádovský - STAVEBNÁ FIRMA SÁDOVSKÝ

Stavebno-montážna činnosť, občianske, pozemné, priemyselné a inžinierske stavby, tesárkse, železiarske a betonárske práce, terénne a sadové úpravy, dodávka montolitických celkov, nádrží, šácht, stien.

Tehelná 5 , Nitra

MAR & PAT s.r.o.

Stavebné práce, základy, výstavba rodinných, drevostavieb na hrubo i na kľúč, ručné výkopové práce a manuálne práce na stavbách, kanalizáciach, telekomunikáciach.

Limbová 14 , Žilina

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk