Dvere - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Dvere (1155)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Multi-Form

Predaj, montáž a rozvoz vchodových a interiérových dverí, bezpečnostných a protipožiarnych dverí, kovaní a kľučiek, posúvacích nástenných systémov, plávajúcej podlahy. Poradenstvo.

Bratislavská 35 , Nitra

O.K.OKNO

Predaj, montáž, servis plastových, hliníkových a drevených okien, strešných okien, dverí. Predaj, montáž a servis garážových brán. Parapety, rolety, žalúzie a siete proti hmyzu.

Dostojevského 2805/23 , Poprad

Ľubomír Svetlík - Mirador

Výroba a predaj drevených okien, drevohliníkových okien, vchodových dverí, posuvných dverí, historických okien, plastových okien a garážových dverí. Montáž okien a dverí.

Pletiarska 20 , Banská Štiavnica

VAŠ DOM, s.r.o. - okná a dvere

Poskytovanie služieb v oblasti predaja a montáže plastových a hliníkových okien a dverí, interiérových a bezpečnostných dverí.

Masarykova 53 , Michalovce

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Výroba a predaj konštrukčných dosiek, podláh, terás, materiálov pre drevostavby, dýh, rezív, dverí.

Hospodárska 448 , Špačince

Stanislav Macák - ATYP

Výroba, predaj a montáž - žalúzie vertikálne, horizontálne, rolety látkové a vonkajšie plastové, dvere zhrňovacie plastové, siete proti hmyzu.

Výstavby 2 , Košice

ADOVEX s.r.o.

Predaj, montáž plastových okien, dverí, presklených stien, parapetov, žalúzií, sieťok a garážových brán. Zasklievanie balkónov.

Priečna 4 , Bratislava

ELO-B s.r.o.

Predaj a montáž vchodových, bezpečnostných, interiérových dverí, plastových okien, tieniacej techniky, garážových brán, roliet a žalúzií, parapiet.

Madáchova 2540/40 , Nána

Jaroslav Bednár - N.P.B.

Predaj, montáž plastových okien, dverí a doplnkov. Parapety - PVC, Al, Pozink. Celotieniace žalúzie, sieťky proti hmyzu. Stavebné práce, krovy, strechy.

Kysucká cesta 940 , Čadca

LT technik s. r. o.

Predaj okien (hlinikové, plastové, drevené), doplnkov (žalúzie, sieť proti hmyzu, parapetné a terasové dosky) a čistiacich prostriedkov. Doplnkové služby - dodávka a montáž, poradenstvo, oprava.

Družstevná 17 , Ivanka pri Dunaji

ECLISSE Slovakia, s.r.o.

Interiérové púzdra pre posuvné dvere, zárubne, dvere, uzamykacie systémy a kovanie.

Zvolenská cesta 23 , Banská Bystrica

Zoltán Kiss - Ribana - trade

Dodávka a montáž plastových a hliníkových okien, dverí, roliet, exteriérových a interiérových žalúzií, sieťok proti hmyzu.

Vojtechovce 598 , Nový Život

STAVIVO IBV, s. r.o.

Predaj a montáž dverí, schodov. Predaj tehiel, tvárnic, hutného materiálu, strešných krytín, zárubní, omietok, obkladov, dlažby, vane, drezy, ploty. Výpočty spotreby materiálov, odborné poradenstvo.

Zvolenská cesta 279/1 , Banská Bystrica

Z+Z home, s. r. o.

Predaj a montáž laminátovej plávajúcej podlahy, dverí, doplnkov.

F. Madvu 32 , Prievidza

EURO žalúzie - Jozef Nyigri

Predaj, montáž a oprava tieniacej techniky, žalúzií, vertikálnych žalúzii, sieťok proti hmyzu, plisse sieti, plastových a hliníkových roliet, plastových a hliníkových okien.

Dolinky 115/3 , Kynceľová

ALNIKO s.r.o.

Predaj a výroba okenných, dverových a fasádnych konštrukcií, tieniacej a zatemňovacej techniky, sieťok proti hmyzu, vnútorné a vonkajšie parapetné dosky a garážové brány.

Radlinského 17 , Spišská Nová Ves

Lamelland, s.r.o.

Predaj a montáž tesniacej techniky. Plastové okná, siete proti hmyzu, sprchové a vaňové zásteny, lamelové zhrňovacie dvere, garážové brány.

Rybárska 1 , Trenčín

K - store, s.r.o.

Stavebniny - fasádne, drevené a izolačné materiály, komínové systémy, stavebná chémia, zámková dlažba, prírodný kameň, strechy, strešné okná, náradie, dvere, omietky. Výkopové práce, poradenstvo.

Raková 779 , Raková

Igor Nagy - NOBYT interiér

Plávajúce podlahy, šatníkové skrine. Montáž sadrokartónu, dlažieb, obkladov. Murárske práce. Prestavba bytových jadier. Interiérové dvere, zárubne, kľučky - predaj a montáž.

Robotnícka 30 , Martin

DOBRÉ OKNO Zvolen, s.r.o.

Predaj, výroba a montáž plastových okien, interiérových a bezpečnostných dverí, tieniacej techniky. Horizontálne a vertikálne žalúzie, rolety, parapetné dosky. Predaj solárnych systémov.

Jesenského 4707 , Zvolen

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Dvere v Katalógu Azet.sk