Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Farby a laky (808)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

alfa natur, s.r.o.

Dovoz, príprava – výroba a predaj prírodných olejov a náterov, ako sú prírodné oleje a vosky na drevo, prírodné nátery na hlinené a minerálne omietky. Predaj a realizácia exkluzívnych povrchov TADELAKT marocký štuk a STUCCOLUSTRO benátsky štuk. Konopné izolácie, prírodné stavebné materiály, realizácie a poradenstvo.

Kamenná 11 , Žilina

HAUS Seman s.r.o.

Samoobslužné nákupné centrum s kvalifikovanou obsluhou a širokým sortimentom - železiarstvo, spojovací materiál, elektrické a ručné náradie, farby laky, tmely, stavebná chémia, kotviaca technika, elektroinštalačný materiál, domáce potreby, kuchynka, záhradná technika. Ponúkame aj brúsenie pílových reťazí, výruba kľúčov a miešanie farieb v našom kolorovacom centre.

Levočská 20 , Prešov

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Marcel Griflík - VERTICAL

Farby, laky, stavebná chémia, maliarske potreb. Miešanie interiérových, fasádnych, syntetických, akrylátových farieb, lakov, lazúr a omietok pre interiér a exteriér v tisícke farebných odtieňov od renomovaných našich aj zahraničných výrobcov. Široký sortiment stavebnej chémie, maliarskych potrieb a množstvo drobností pre profesionálnych remeselníkov a domácich majstrov.

Okružná 24 , Trnava

KAPAMAT AG – ambiente design, s r.o.

ŠTÚDIO BÝVANIA - návrhy, predaj, realizácie - INTERIÉRY/FASÁDY - farby, omietky, tapety, kreatívne povrchy, bytový textil a záves. Systémy na mieru, obklady, mozaiky, nátery na rôzne povrchy, doplnky.

Martina Rázusa 1131/7 , Žilina

RENAR - remeselnícke a stolárske potreby

Drevoobrábacie stroje a nástroje, elektronáradie, brusivá, lepidlá, farby, laky, moridlá. Stolárske a remeselnícke potreby.

Fraňa Kráľa 2080 , Čadca

RIVI - hutný materiál

Predaj hutného materiálu, pletiva, žľabov, odkvapov.

Kavečianska cesta 4 , Košice

MAYSTER CENTRUM SK, s. r. o.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj ručného náradia, elektrického náradia, kompresorov a zdvíhacích zariadení, hospodárskych potrieb, farby - laky, miešanie farieb.

Staničná 4 , Humenné

Jozef Vrabček - ZEFOX

Predaj a miešanie fasádnych a interiérových farieb a omietok, predaj tmelov, lepidiel, stierok, farieb a lakov.

Trojičné námestie 195/19 , Tvrdošín

Centroglob - Kežmarok, s.r.o.

Stolárstvo, predaj strojov, nástrojov, farieb, lakov, moridiel, elektro náradia a veľkoplošného materiálu, výroba vstavaných skríň.

Slavkovská 65/1786 , Kežmarok

David Karnoš - stolárske potreby

Predaj drevených obkladových materiálov, stavebného a nábytkového kovania, podlahových materiálov, zárubní, dverí, tesnení, plotových dosiek, moridiel, vstavaných skríň a nábytku vyrobeného na mieru.

Bernolákova 386 , Holíč

FLOW CONTROL, s. r. o.

Predaj sprejov, setov na GRAFFITI ART a príslušenstva - rukavice, trisky, tlmiče hluku, fixy, oblečenie, náplne, fineart. Cool oblečenie od Dickies, Vintage Industries, THRASHER. Obuv od Globe, VANS.

Ružinovská 44 , Bratislava

D - color + Interier

Výroba a predaj nábytku na mieru - kuchyne, vstavané skrine, kancelársky, detský a kúpeľňový nábytok. Predaj laminátových parkiet, obkladu, interiérových dverí, farieb, lakov, okien.

Hontianska cesta 5 , Šahy

Tapetové štúdio, Prievidza

Predaj tapiet, fototapiet, samolepiacích fólií, stropných líšt, farieb, okenných sušiakov. Ponuka tapetárskych služieb.

M. Falešníka 4 , Prievidza

Eva Rybanská - TOP - LAC

Predaj potrieb pre lakovníkov a autolakov, poradenská a školiteľská činnosť, leštenie automobilov.

M.R.Štefánika 1061/1 , Dubnica nad Váhom

Pragochema Prešov, spol. s r.o.

Výroba chemických prípravkov, priemyselných hnojív a dusikatých zlúčenín, náterových hmôt, lakov a tmelov.

Budovateľská 38 , Prešov

RENOMARK, s.r.o. - FARBY LAKY

Prémiový predajca farby DULUX, Hammerite, Luxol, Xyladecor, Supralux, Akzo Nobel, Storch, Kana. Miešacie centrum - Interiér, exteriér, Farby na kov, drevo. Ostatný maliarsky sortiment.

Hollého 3 , Sabinov

BAZ, s. r. o.

Predaj pleťovej, vlasovej, telovej a dekoratívnej kozmetiky, detskej kozmetiky, pokrmov a potrieb pre starostlivosť o dieťa. Ponuka opaľovacích prípravkov a ochrannej kozmetiky.

Na Sihoti 1168 , Dolný Kubín

Ing. Eva Sabová - Farby, laky

Maloobchodný predaj interiérových a exteriérových farieb a lakov a potrieb pre maliarov.

Komenského 44 , Hanušovce nad Topľou

Ladislav Panyik - COLORTEC

Predaj spotrebného materiálu do bezkontaktných popisovacích zariadení - farby a riedilá. Predaj a servis priemyselných tlačiarní.

Podzáhradná 715 , Matúškovo

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Farby a laky v Katalógu Azet.sk