Klampiari a pokrývači (971)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Hydroizolácia plochých striech.

SPAIM, s. r. o.

Predaj strešných materiálov, sklolaminátových krytín ELYONDA a presvetľovacích profilov ELYPLAST, polykarbonátových komôrkových dosiek LEXAN a polykarbonátových trapézových profilov SUNTUF.

Karpatská 3491 , Trenčín

IZMONT, s. r. o.

Tepelné a chladové izolácie technologických zariadení, protipožiarne izolácie, klampiarske a izolačné práce, údržba izolačných sústav.

242 , Dvorníky

Klampplast BJ s.r.o.

Naša spoločnosť je zameraná na predaj strešných krytín a strešných doplnkov, klampiarskych prvkov a atypických klampiarskych výrobkov z plechu, predaj klampiarskeho náradia a klampiarskych strojov. Predaj spojovacieho materiálu, OSB dosiek a Tatranského profilu. Sme dcérska spoločnosť firmy KLAMPPLAST BJ s.r.o., ktorej kamenná predajňa sídli na ulici Bardejovská Zábava 3820, 085 01 Bardejov. Zistiť viac

Bardejovská Zábava 3820 , Bardejov

VaV team s. r. o.

Výroba vonkajších hliníkových krytiek na parapety, PVC parapety, PVC krytky, okenné parapety, práškovanie parapiet, RAL , pieskovanie diskov, práškovanie diskov, práškovanie kovových brán a ostatných kovových výrobkov, výroba pevných sieťok, predaj strešných krytín a doplnkov , strešných fólií, okien.

Madvová 606 , Nitrianske Rudno

Krovstav domy s.r.o.

Stavebná firma - výstavba montovaných a nízkoenergetických stavieb, výroba a montáž krovov a kompletných strešných systémov.

Krivec 405 , Hriňová

CMZ NITRA, s.r.o.

Stavebná činnosť - klampiarstvo,pokrývačstvo, maliarske a natieračské práce, doprava do 3,5 tony.

Gergelova 39 , Ivanka pri Nitre

Miroslav Baran

Prevádzanie klampiarskych prác na budovách, rodinných domoch a chatách, montáž žľabov, hákov zvodových rúr, výroba parapetných plechov a užľabia podľa rozmerov. Výroba rôznych atipických výrobkov, výroba a oplechovanie vrchnej a bočnej atiky, oplechovanie budov s malým sklonom falcovaným plechom. Oplechovanie, prevedenie klampiarskych prác na rôznych druhoch altánkov. Prevedenie klampiarskych prác na veľkých halách a hangároch.

Zelená ulica 2027/11 , Nové Mesto nad Váhom

Rastislav Pavel - TOPStrecha

Montáž, výmena, renovácie strešných okien a doplnkov VELUX. Záručný a pozáručný servis. Montáž krovu, výroba CNC technológiou, montáž odkvapového systému. Stavba altánov, garážových státí.

Šiba 151 , Šiba

Marcel Jacko-Staving, s.r.o.

Drevené konštrukcie, izolácie a nátery striech, falcované krytiny, klampiarske práce, strešné okná, svetlíky, odvetrávacie prvky, jednoduché zvárané oceľové konštrukcie, tesárske práce.

SNP , Poprad

Stavebniny

Predaj stavebného materiálu, strešných krytín a komínových systémov.

Opatová , Trenčín

Strechy Mikuš

Tesárske, pokrývačské a klampiarske práce.

Golfová 1990/1 , Prievidza

Pavol Hlboký - JUNIOR - tesárske práce

Tesárske práce, pokrývačské práce, montáž krovov, montáž strešných okien.

T. Tekela 6 , Trnava

Ján Pokorný - P&P Klampiarstvo

Stavebné klampiarstvo a klampiarske rekonštrukcie. Montovanie odvodňovacích systémov pre strechy. Montáž plechov a oplechovania, montáž žľabov, pokrývačské práce. Ploché strechy hydroizolácia fóliami Fatrafol MPVC aj TPO. Vyhľadávanie zatekania na plochých strechách pomocou vysokého napätia (iskrová skúška) a termovízia.

Okružná 31 , Ivanka pri Dunaji

INTERDACH STRECHY s. r. o.

Dodávame a realizujeme predaj strešných krytín, výrobu klampiarskych doplnkov, dodanie stavebných materiálov, strešné doplnky, strešné okná,predaj spojovacieho materiálu, montáž viazaných a väzníkových krovov, stavebné práce, zameranie stavby-strechy a následne vypracovanie cenovej ponuky (zadarmo)......

Bytčianska 922/50A , Žilina-Považský Chlmec

INEX BAU s. r. o.

Komplexná stavebno - montážna činnosť. Realizácia odstraňovania systémových porúch budov, zateplenie budov, klampiarska a zámočnícka výrobu, zemné a výkopové práce.

Stred 2203/36 , Považská Bystrica

TESAR - DACH s.r.o.

Pokrývačské, tesárske a klampiarske práce, montáž strešných okien.

Jasenovská 2497 , Humenné

AF Strechy s. r. o.

Predaj a distribúciu hutníckych polotovarov z farebných kovov. Predaj strešných krytín, vzduchotechniky, klampiarskych a komínových systémov.

Orechová ulica 5 , Dunajská Streda

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Klampiari a pokrývači v Katalógu Azet.sk