Klampiari a pokrývači - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Klampiari a pokrývači (839)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Stanislav Majirský - Strechy Bj

Predaj a realizácia striech, montáž strešných okien. Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce.

Kacvinského 2849 , Bardejov

Besol, s. r. o. - stavebná činnosť

Zateplenie, obnova a revitalizácia budov a plochých striech, zabezpečovanie financovania obnovy budov, klampiarske práce, výstavba rodinných domov, predaj stavebných materiálov, zemné práce.

Orovnica 18 , Orovnica

HOLÁSEK & KMEŤO s.r.o.

Rekonštrukcie plochých a realizácie plochých striech na novostavbách.Hydroizolácie terás, balkónov ako aj montáže odkvapových systémov.

Nivy 1463/7 , Šaľa

KOLORMETAL, s.r.o.

Predaj a distribúciu hutníckych polotovarov z farebných kovov. Predaj strešných krytín, vzduchotechniky, klampiarskych a komínových systémov.

Orechová ulica 5 , Dunajská Streda

Odvetrané fasády SUKENNIK

Obchodno - stavebná firma, ktorá sa zaoberá dodávkou a montážou odvetraných fasád. Fundermax, Trespa, Alucobond, Reynobond, Senova, (HPL a ACP).

Obchodná 927 , Pata

Tomáš Slobodník - TPS

Pokrývačské a klampiarske práce, novostavby aj rekonštrukcie. Izolatérske, tesárske práce, zhotovovanie altánkov, krovov, záhradných domčekov, montáž strešných okien.

Coburgova 35 , Trnava

FACHMAN & TESÁR s.r.o.

Klampiarske a pokrývačské práce. Predaj a montáž strešných krytín. Požičiavanie pokrývačského výťahu a lešenia.

Ladomerská Vieska 506 , Ladomerská Vieska

Brezánsky – Strešné systémy

Predaj a montáž strešných krytín, strešných okien a odkvapových systémov. Realizácia klampiarskych a tepelnoizolačných prác. Rekonštrukcie striech.

Radava 322 , Nové Zámky

THERMOINVEST SLOVAKIA, s.r.o.

Obnova bytových domov, rekonštrukcie, zatepľovanie fasád, klampiarske práce, výškové práce, stavby na kľúč, okná, dvere, doplnky, prenájom lešenia, hydroizolácie a termoizolácie striech, financovanie.

Sládkovičova 1128/32 , Považská Bystrica

Ján Štofka - klampiarske práce

Výroba, montáž a predaj klampiarskych výrobkov z pozinkovaného, medeného, hliníkového plechu. Montáž strešných krytín a okien, oprava krovu. Búracie práce, elektroinštalácia. Voda, plyn a kúrenie.

Slobody 7 , Rozhanovce

JAFFA, s.r.o.

Spracovanie a predaj pozinkovaných, hliníkových, farebných hliníkových, nerezových, medených, trapézových a lakoplastových plechov. Odkvapové systémy, sendvičové panely, doplnky ku streche.

Klíňanská cesta 125 , Námestovo

Abdeck, s.r.o.

Izolačné práce na stavbách. Stavebné klampiarstvo, pokrývačstvo, tesárske práce, výroba a montáž odkvapových riešení, montáže strešných okien, príprava striech na pokrývanie, predaj krytín.

Čulenova 1049/8 , Humenné

Slavomír Špirka - Klampiarske a pokrývačské prace

Klampiarske a pokrývačské prace, montáž strešných okien, dodávka materiálu.

Betlanovce 101 , Betlanovce

STAVIVO FRAME, s.r.o.

Stavebniny - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny. Murárske, tesárske a pokrývačské práce.

Vajsková 641 , Lopej

DAVOS trade - logistics s.r.o.

Doprava a logistika. Realizácia hrubých stavieb - krovy a strechy, obklady a dlažby, zatepľovacie systémy. Náhradné diely na nákladné a osobné vozidlá. Predaj guľatiny a reziva.

Mlynská 1669 , Krupina

KP building s.r.o.

Stavebná firma, stavebné práce, stavba objektov, rekonštrukcie, pokladanie dlažby, hydroizolácie, búranie, zemné a výkopové práce. Administratívne práce, sprostredkovanie výroby a obchodu.

Okružná 74 , Michalovce

PILOT - MONT spol. s r.o.

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Byster 1 , Sady nad Torysou

Jaroslav Engler - ENSPOL

Zateplovanie budov, realizácie a rekonštrukcie striech, výroba a montáž plastových okien a interiérových dverí, realizácie schodiskových stien, prenájom lešenia, autodoprava.

Brezenská 6 , Brezno

SPODSTAV, spol. s r.o.

Činnosť stavebnej firmy, rekonštrukcie, realizácia stavebných celkov, zatepľovanie, výroba dverí z masívu, euro-dverí, euro-okien, stolárskych výrobkov, výroba nábytkárskeho zariadenia na mieru.

Zvolenská cesta 49 , Lučenec

Milan Petržel - BAUMEISTER

Klampiarske, tesárske práce - altánky, studne, prerábanie interiérov a exteriérov. Stolárske práce, drevený obklad, výroba a montáž.retro nábytku.

Osloboditeľov 554/28 , Žemberovce

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Klampiari a pokrývači v Katalógu Azet.sk