Klampiari a pokrývači - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Klampiari a pokrývači (844)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Bomdom s.r.o.

Stavebná firma - výstavba rodinných a bytových domov na kľúč, priemyselných budov, drevodomov, zateplovacie a rekonštrukčné práce, montáž strešných krytín, prestavby bytového jadra, podlahy.

Dolná 170/18 , Nitra

Renovácia striech s.r.o.

Renovácia striech pomocou bitumenových dekoračných pásov bez nutnosti odstránenia pôvodnej krytiny. Montáž odkvapových systémov.

Letná 3373/27 , Poprad

Blach Stav s. r. o.

Predaj - plechová strešná krytina, trapézové plechy. Odkvapový systém a strešné okná, strešné a klampiarske výrobky do 4m, strešné doplnky, obhliadky striech.

Pezinská 54 , Malacky

LAMPER, s.r.o.

Opravy a výstavby striech. Strešné okná, strešná krytina, klampiarske práce, odkvapové systémy.

Priemyselná 12 , Banská Bystrica

Lukáč Molnár - tesárske práce

Klampiarske práce - dodávka a montáž odkvapov, montáže plechových krytín, inštalácia hromozvodov, dodávka a oplechovanie striech, výroba, pokrývačské práce.

Okružná č.18 , Dvory nad Žitavou

K & K Drevomont, s. r. o.

Predaj strešnej krytiny, odkvapových systémov, komínov, dlažieb a obkladov, strešných okien, solárnych systémov a stavebného materiálu. Montáž striech, poradenstvo.

Priemyselná 10 , Nitra

Development Building s.r.o.

Stavebná firma - strojové omietky a anhydritové potery, tesárske a pokrývačské práce, montáž sadrokartónu, zatepľovanie a výstavba rodinných domov.

Hviezdoslavova 2211/86 , Zlaté Moravce

I.M. TEAM s. r. o.

Tesárske a pokrývačské práce, rekonštrukcie striech, postavenie hrubej stavby domu, výroba záhradných altánkov a montáž záhradného nábytku.

Opoj 169 , Opoj

Milan Filičko - ARMAKOV

Realizácia striech, krovov, predaj strešného materiálu, montážne práce, preprava materiálu a konzultačné služby. Predaj kúpelňového vybavenia.

Levočská 37 , Stará Ľubovňa

Marián Petráš - stavebné a tesárske práce

Montované domy, strechy, krovy, rekonštrukcie, pokrývačské práce, tesárske práce.

Dolný Chríb 465/23 , Dolná Krupá

DUBAS s.f., s.r.o.

Lešenárske, maliarske a tesárske práce, montáž a demontáž lešenia do spalinových kotlov, konvertorov, granivoru, solivoru. Montáž a demontáž závesného lešenia zľatiny zavesenej na lanách. Revízie.

Kručov 66 , Kručov

Ing. Miloš Juhás - Ľahké strešné krytiny

Klampiarske práce, rekonštrukcie striech. Sortiment značky ROVA - strešný systém, trapézové plechy a lakoplastové oceľové škridle.

Novozámocká 104 , Nitra

Igor Stacho - SROGI

Klampiarske a pokrývačské práce. Rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, úprava záhrad a pozemkov - položenie zámkovej dlažby, výsadba okrasných drevín.

Dolný Moštenec 2 , Považská Bystrica

Klampiarstvo Milan Murko

Klampiarstvo, pokrývačstvo, izolačné práce, murárske, maliarske práce, montáž strešnej krytiny, okien, zámočníctvo, stolárske práce, výroba a montáž oplotenia, záhradnícke a upratovacie práce.

Potočná 265/60 , Marianka

TINMAN plus, s.r.o.

Výroba, montáž a predaj klampiarskych výrobkov, kompletné príslušenstvo ku krytinám, strešné fólie, kovy, tmely a odkvapové systémy.

Krušovská 707 , Krušovce

Michal Červenka ml. - strechy, strešné izolácie a klampiarstvo

Hydroizolácie plochých striech, spodné izolácie, izolácie balkónov a terás, izolácie bazénov a záhradných jazierok, klampiarske práce a údržba striech.

Šintava , Šintava

L.A.D. plus, s. r. o.

Produkty z dreva - dosky, fošne, hranoly, strešné laty, strešná krytina, strešné okná, klampiarske prvky, izolačné materiály. Odborné a technické poradenstvo na strechu. Klampiarska dielňa.

Zlievarenská 7500/8 , Trnava

AT STAVBY, s.r.o.

Zatepľovanie a rekonštrukcie rodinných domov a bytov, plochých striech, rekonštrukcie balkónov, odstraňovanie a likvidácia azbestu a nebezpečných odpadov, výmena strešných krytín.

J. Šimora 5/7940 , Nové Zámky

Roman Halaj - Strechy HALBEN

Rekonštrukcie striech, realizácia nových striech, výroba prístreškov a záhradných altánkov, montáž strešných okien, sadrokartónu, tatranského profilu a palubovky.

Žirany 470 , Žirany

MBH s.r.o. - Strešné krytiny

Strešné krytiny, krovy a príslušenstvo. Predaj a montáž.

Osloboditeľov 446/72 , Rajecké Teplice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Klampiari a pokrývači v Katalógu Azet.sk