Kotolne - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Kotolne (46)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

IZOKLIMA Prešov, s. r. o.

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj - tepelné izolácie pre kúrenie, chladenie, vzduchotechnika, kotolne, teplovody, klimatizácia.

Šebastovská 2563/4 , Prešov

EXPOL TRADE, s. r. o.

Výroba a predaj kotlov, regulátorov, komunikačných modulov, tepelných čerpadiel a paliva.

Jarmočná 34 , Hanušovce nad Topľou

GASCONT, spol. s r.o.

Projekty, dodávka a montáž technologických zariadení a rozvodov pre technické a vykurovacie plyny, technologických zariadení plynových kotolní, stabilných a odparovacích staníc.

Južná trieda 78 , Košice

TRIANGEL PROTHERM VAILLANT

Poradenstvo kúrenie, predaj, montáž, servis kotlov PROTHERM - VAILLANT, príslušenstvo a náhradné diely. Fotovoltické a termo solárne systémy. Termostaty a regulátory HONEYWELL, čerpadlá GRUNDFOSS.

Tomášikova 35 , Bratislava

Peter Horník, spol. s r.o.

Kompletné služby pre vykurovanie, plynové prípojky, kotolne - zhotovenie projektovej dokumentácie, dodávka a montáž tepelnej techniky, tlakové skúšky a revízie, servis.

Majunkeho 4867/17 , Poprad

CB eco, s. r. o.

Predaj kotlov, príslušenstva ku kotlom, solárnych kolektorov. Záručný a pozáručný servis, montáž a poradenstvo, inštalatérska činnosť, realizácia kotolní na kľúč. Predaj biomasy.

Dolná Mičiná 90 , Dolná Mičiná

Energoplyn, spol. s r. o.

Dodávky, montáž a rekonštrukcie plynových kotolní, výmenníkových staníc, technologických zariadení, systému BoSB parných kotlov. Odborné prehliadky a skúšky plynových zariadení, tlakových zariadení.

Nobelova 34 , Bratislava

Jozef Suja - SUGAS

Predaj kotlov, solárnych zariadení, vykurovacích zariadení. Montáž, rekonštrukcie, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky plynových zariadení.

J.G.Tajovského, 115/2 , Kováčová

EWES s.r.o.

Projekčná spoločnosť - plynové kotolne, výmenníkové stanice tepla, vykurovacie a chladiace sústavy, rozvody tepelných sietí, kogeneračné zdroje, obnoviteľné zdroje energie.

Závodská cesta 4 , Žilina

Ing. Marián Ševčík - Thermoplast

Podlahové, radiátorové, kombinované kúrenie, kotolne, rozvody vodovodov, kanalizácia.

Rastislavova 20 , Trenčín

WARBECK energy, s.r.o.

Správa a servis technických zariadení budov, centrálnych riadiacich systémov na riadenie klimatizácie, vykurovania a vzduchotechnických zariadení v budovách.

Letná 40 , Košice-Staré Mesto

Thermogas - stavebná činnosť

Výstavba líniových stavieb a diaľkovodov, predaj kotolní, parného a horúcovodného potrubného vedenia odborné prehliadky a odborné skúšky zariadení.

Školská 366 , Smolinské

GAS 111, s.r.o.

Plynoinštalácie v obytných aj priemyselných objektoch, odborné prehliadky.

Klokočova 733 , Hnúšťa

TESS Trenčín, a.s.

Výstavba, rekonštrukcie a opravy tepelných zdrojov, kotolní, rozvodov tepla a teplej úžitkovej vody. Revízie, skúšky prevádzkových kotlov a tlakových zariadení, plynových zariadení.

Námestie sv. Anny 3 , Trenčín

Dirninger POTRUBÍ A MONTÁŽE s.r.o.

Montáže systémov potrubí v priemyselných zariadeniach. Predaj a montáž vzduchotechniky, spracovávanie a zváranie materiálov. Predaj a osádzanie kotlov, kotolní. Výstavba a predaj nádrží.

Mydlovary 106 , Mydlovary

Energy technologies, s.r.o.

Projekčná a realizačná činnosť v energetike, súvisiacich technológiách, technických zariadeniach budov, meraní a regulácii. Technické poradenstvo. Meranie tepla, vody, plynu, elektrickej energie.

Kamenná 19 , Žilina

INŠTALATÉR Dušan Piatka, spol. s r.o.

Predaj kotolní na tuhé palivo, plynových kotolní, realizácia výmenníkových a odovzdávacích staníc, potrubných rozvodov.

1. mája 80 , Liptovský Mikuláš

GASMONT Slovakia s.r.o.

Projektová a inžinierska činnosť, plynárenstvo, petrochémia, tepelné a tlakové zariadenia, technické zariadenia budov, realizácia rozvodných sietí. Výrobná činnosť - tlakové nádoby, rozdeľovače.

Školská 366 , Smolinské

BYTERM s.r.o.

Voda, plyn, kúrenie - montáž, servis a údržba. Dodávka a montáž solárnych systémov a tepelných čerpadiel. Rekonštrukcia a výstavba blokových kotolní. Správa bytov, nebytových priestorov a SVB.

Sídlisko I. 1008 , Vranov nad Topľou

ATECHBAU s.r.o.

Systémy merania a regulácie, vykurovacia a vzduchotechnika, tepelné čerpadlá, solárne systémy, chladiarenské zariadenia, chladiace stropy, plynové kotolne. Projektovanie a realizácia technológií.

Letná 1 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Predaj kotolní v Katalógu Azet.sk