Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Maliari (1506)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova č.11 , Bratislava

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Branislav Baránek - Maliari Žilina

Maľovanie interiéru, dekoratívne maliarske techniky a 3D štruktúry, stierkovanie, tapetovanie, nátery striech a konštrukcií, nátery fasád.

610 , Konská

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Stanislav Novosad

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu maliarske, natieračské práce súvisiace s menšími rekonštrukciami interiérov? Zabezpečíme Vám rekonštrukciu interiérov podľa Vašich predstáv. Robíme maľby, nátery, stierky, omietky a fasády exteriéru a interiéru objektov, klasickými a zahraničnými farbami. Maľby fasád a striech.

Dolný Lieskov 296 , Dolný Lieskov

Rastislav Trajda - MANAT

Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame kvalitné náterové hmoty a materiály od popredných výrobcov. U nás je možnosť využiť aj platbu na splátky.

Družstevná 4 , Modra

Marcel Gulai - maľovanie bytov

Maľovanie interiéru - domy, byty, chalupy, kancelárie. Dokončovacie stavebné práce, stierky, plávajúce podlahy, sádrokartón. Zatierané omietky.

Partizánska 10195 , Poprad

3J Výškové práce

Kompletná realizácia výškových prác na celom území Slovenska - čistenie a natieranie striech, umývanie okien, demolácie komínov, spilovanie stromov, zábrany proti hniezdeniu vtáctva.

1 mája 306 , Ružomberok

BEL SLOVAKIA, s.r.o.

Stavebná činnosť - zemné a výkopové práce, demolácia, revitalizácia obytných zón, výstavba chodníkov, prenájom strojných zariadení, stavebný dozor.

Levočská 29 , Poprad

Ján Kúdela - STAVITEĽ

Zatepľovanie objektov, výstavba a rekonštrukcia striech a fasád, štukatérske a maliarske práce.

Preseľany 505 , Preseľany

BAREVNE-FASADY.CZ s.r.o.

Maľovanie bytov, izieb, nebytových priestorov, tapetovanie, lakovanie, dekoračné maľby, antické maľby, batiky, zlátenie. Zatepľovanie fasády.

Doudlebská 1173/14 , České Budějovice

Roman Tomčík - ROTO color

Maľby a nátery interiérov a exteriérov, drevených aj kovových konštrukcií, hrubé upratovanie po maľovaní.

Morušová 517/9 , Liptovský Mikuláš

MBL a.s.

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, montáž železobetónových konštrukcií mostov, elektroinštalácie, rozvody. Zhotovovanie vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémov, búracie práce.

Štefánikova 26 , Košice

Marcel Luščík - DAMA

Pomocné stavebné práce. Maliarske a natieračské práce.

Dostojevského 3313/12 , Poprad

Ján Kubička

Prípravne práce pre stavbu, maliarske, natieračské a lešenárske práce, inštalatérske práce, demolácia a zemné práce, obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín.

Nezbudská Lúčka 154 , Nezbudská Lúčka

Ľuboš Jancek - MAGNUM

Prípravné práce pre stavbu, lešenárske práce, demolácia a zemné práce. Maliarske a natieračské práce.

Hruštín 576/86 , Hruštín

Emil Hvojnik - HECOL

Demolácie a búranie budov, zemné a prípravné práce pre stavbu, maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov, omietkárske a obkladačské práce.

Suchý potok 566/20 , Lehota pod Vtáčnikom

Ladislav Fialek - stavebné práce

Demolácie, prípravné práce pre stavbu, maľovanie, lakovanie, nátery.

Kostolná 173/37 , Valaliky

Jozef Hlubík - maliar, natierač

Maliarske a natieračské práce. Izolácie proti vode a zemnej vlhkosti. Výroba malty a betónu. Demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu.

Svrčinovec 172 , Svrčinovec

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk