Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Maliari (1441)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Branislav Baránek - Maliari Žilina

Maľovanie interiéru, dekoratívne maliarske techniky a 3D štruktúry, stierkovanie, tapetovanie, nátery striech a konštrukcií, nátery fasád.

Konská 610 , Konská

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

Stanislav Novosad

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu maliarske, natieračské práce súvisiace s menšími rekonštrukciami interiérov? Zabezpečíme Vám rekonštrukciu interiérov podľa Vašich predstáv. Robíme maľby, nátery, stierky, omietky a fasády exteriéru a interiéru objektov, klasickými a zahraničnými farbami. Maľby fasád a striech.

Dolný Lieskov 296 , Dolný Lieskov

Rastislav Trajda - MANAT

Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame kvalitné náterové hmoty a materiály od popredných výrobcov. U nás je možnosť využiť aj platbu na splátky.

Družstevná 4 , Modra

Kristián Gerhát - GerMal

Brúsenie - renovácia klasických drevených parkiet, pokládka plávajúcej podlahy. Maliarske a natieračské prace, nátery syntetickými a vodou riaditeľnými farbami.

Dunajská 1357/48 , Veľký Meder

JUMA Nitra, s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, realizácia maliarskych, natieračských a fasádnych prác, zatepľovanie objektov, predaj stavebnej chémie.

Štúrova 157 , Nitra

MAJSTER S

Údržbárske práce, inštalatérske práce, opravy, servis zariadení a spotrebičov, vŕtanie, maľovanie.

Pavla Horova 10 , Bratislava

Turek Václav - Malířství a natěračství

Maľovanie bytov, domov, fasád, kancelárií, schodov, okien, dverí.  

Národní 1002 , Prachatice

STOMINEX, s.r.o.

Realizácia omietkarských prác. Strojové omietky - vápencové, sadrové, tepelnoizolačné a vonkajšie.

Hladovka 195 , Hladovka

ŽÁKSTAV s.r.o.

Stavebné práce a služby - výstavba polyfunkčných domov, rodinných domov na kľúč, zatepľovanie bytových jednotiek a budov, zemné práce, búracie práce, pokrývačské práce.

Semenárska 1/403 , Vrbové

Peter Hanula - sadrokartonové systémy

Sadrokartón, kazetové stropy, elektroinštalácie, maľovanie a stierkovanie, búracie a stavebné práce, rekonštrukcie interiérov bytov a kancelárií, fasády a zateplenie domov, montáž.

Páričkova 23 , Bratislava

Vladimír Šabo - WAL - MONT

Zabezpečenie práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou - montáž, nátery, čistenie, opravy, špeciálne práce, hydroizolácia striech.

Tekovská 55 , Zlaté Moravce

Malir-lakyrnik-praha.cz

Maľovanie a lakovanie bytov, izieb, kancelárií a verejných priestorov. Natieranie, striekanie a umývanie fasád, striech. Upratovacie služby, pokladanie podláh a kobercov.

Vajgarská 328/2 , Praha

BRIX stavby s.r.o.

Maliarske a natieračske práce, zatepľovanie, hydroizolácie domov a striech, výstavba domov a krovov.

Rabčice 334 , Rabčice

PILOT - MONT spol. s r.o.

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Byster 1 , Sady nad Torysou

Richard Feltovič - REKO - Build

Stavebné práce, rekonštrukcia bytových jadier, maliarske práce, búracie práce, murárske práce, pokládka dlažieb, práce so sadrokartónom, práce s podlahovými krytinami.

Moyzesova 854/23 , Sabinov

MODERN DESIGN, s.r.o.

Výroba, predaj a montáž plastových a drevených okien, drevených dverí a zárubní, podláh, podlahových krytín a nábytku. Stavebné, murárske, maliarske, tesárske a kamenárske práce.

Račianske mýto 1/C , Bratislava

Stavebné bytové družstvo občanov Stará Turá

Správa a údržba bytov, bytové družstvo, maliarske práce, vodoinštalačné práce, kurenárske práce, elektroinštalačné práce.

Dibrovova 240/5 , Stará Turá

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk