Maliari (1579)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

František Bačovčin GLANZ - farby, laky

Farby, laky, nátery všeobecného použitia na drevo, kovy a betón.

Krátka 7 , Humenné

CZECH KÖNIG, s. r. o.

Predaj tmelov na drevo, opravné lakové fixky, laky v spreji, opravné voskové tmely, šelak atď.

Dřevařská 491 , Hradec Králové - Pouchov

Eduard Lichka

Kompletné upratovanie domov a nehnuteľností. Proti-kĺzavé úpravy podláh.

Antonína Procházky 32 , BRNO

LODRIM, s.r.o.

Autolaky, korekčné perá, plnenie sprejov. Miešanie interiérových, fasádnych farieb a omietok.

Sv. Cyrila a Metoda 3418/9 , Vrútky

Maliarske práce - Hermanský

Maliarske práce - maľovanie stien (interiér), odborné poradenstvo a pomoc pri výbere kvalitnej a trvácnej farby. Natieračské práce - stierkovanie (benátska štuka, plastické štruktúrované aplikácie).

Damborského 6 , Bratislava

Malpra.sk - maliarske práce a maľovanie

Sme tím maliarov s bohatými skúsenosťami v danom obore. Máme viac ako 12 rokov skúseností s maľovaním a stavebnými prácami. Neustále rozširujeme pôsobenie a zlepšujeme služby aby sme prinášali maximálnu spokojnosť s výsledkami našej maliarskej práce. Sme flexibilní tím s viacerými maliarmi a dokážeme zvládnuť realizáciu už do pár hodín. Keď sa jedná o väčšie projekty, sme na to tí praví. Disponujeme aj vlastnými lešeniami, rebríkmi, strojmi na striekanie farby a nemáme problém s prácami vo výškach. Pracujeme po celom Slovensku a pomôžeme vám aj s ďalšími prácami ako je oprava stien, zakrytie alebo prenesenie nábytku, oblepenie stien, okien, dverí a ďalších.

Pažite 144/5 , Žilina

Ladislav Csicsay - maliar

Maliarske a natieračské práce, maľovanie interiérov a exteriérov.

Pataš 86 , Pataš

CMZ NITRA, s.r.o.

Stavebná činnosť - klampiarstvo, pokrývačstvo, maliarske a natieračské práce, doprava do 3,5 tony.

Gergelova 39 , Ivanka pri Nitre

Slavomír Rusnák - Elektrikár

Vykonávanie menších a stredných opráv - elektro, silnoprúd, slaboprúd, ústredné kúrenie, voda, sanita, zámočnícke práce, maliarske práce, čistiace práce, búranie a demolácie, inštalatérske práce.

Ťahanovská 2421/3 , Košice

RENOMARK, s. r. o.

Prémiový predajca farby DULUX, Hammerite, Luxol, Xyladecor, Supralux, Akzo Nobel, Storch, Kana. Miešacie centrum - Interiér, exteriér, farby na kov, drevo. Ostatný maliarsky sortiment. Remmers, oleje, lazúra. Polyuretánové farby, farby na podlahy, farby na betón, Raptor, Biele farby, Miešanie farieb, Caparol farby, Caparol fasády, Silikónové farby

Hollého 3 , Sabinov

Patrik Paško - Maliarske práce

Maliarske a natieračské práce, maľovanie interiéru a exteriéru. Nátery striech, omietky, stierky, obklady, dlažby.

I. Houdeka 1924/24 , Ružomberok

Acroma - farby, laky

Maloobchodný predaj náterových hmôt, spotrebného a priemyselného tovaru. Miešanie a maloobchodný predaj interiérových a exteriérových farieb a omietok.

1. Mája 86 , Liptovský Mikuláš

WITON

Sme firma WITON a patríme k odnoži spoločnosti, ktorá dlhodobo pôsobí v stavebníctve. Profesionálne čistíme a maľujeme fasády, brizolit, strechy, čistíme chodníky a dlažby. Našim pôsobiskom je Prešovský a Košický kraj. Spoľahlivo odstraňujeme mach, plesne, riasy, prach, smog, mikroorganizmy. Používame airless technológie, ktoré zaručia dlhodobý a stály výsledok.

Budovateľská 1285 , Vranov nad Topľou

MOON ZM, s.r.o.

Stavebná činnosť. Rekonštrukcie bytov a bytových priestorov, dokončovacie stavebné práce, pokladanie dlažieb a obkladov. Výroba altánkov na mieru.

Župná 312/18 , Zlaté Moravce

Henrich Győri - maliarske práce

Maliarske práce, montáž sadrokartónu v podkroví, stierky, kreatívna technika, benátsky štuk.

Kulsotaj 396 , Trstice

Rastislav Danis

Ponukám odborné maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov – byty, domy a nebytové priestory, pivnice, schodiská, stierky, renovácie starých maľoviek, obnovy olejových soklov, odstraňovanie plesni a protiplesňové nátery, maliarske práce po zatečeniach, zakrývanie a sťahovanie priestorov pred prácami – pracujeme aj cez poisťovne. Nátery fasád, drevených a kovových konštrukcií, aj vo výškach. Stierkovanie – výspravky po drážkovaní po elektrikároch. Murárske práce, opravy omietok a betónovanie - menšieho rozsahu. Výmeny a opravy keram. obkladov a dlažieb – menšieho rozsahu. Zatepľovacie práce – fasád a strešných byt. povál, krovov – menšieho rozsahu. Búracie a demolačné práce interiérov. Vypratávanie a čistenie pivničných priestorov, povál a rôznych nebytových a byt. priestorov, pristavenie kontajnera alebo dodávky, sťahovanie. Krtkovanie – upchatých bytových odpadových a strešných, dažďových, kanalizačných potrubí. V rámci prác vám viem zabezpečiť dodanie elektro inštalácie, elektro montáže a opravy. Odborné poradenstvo. Kontakt: 0915 232 263 aj cez WhatsApp a Viber, mesenger. Niektoré naše práce a recenzie : www.facebook.com/malby.ba Email: danis.stav@gmail.com Pôsobíme v okresoch BA, SC, DS, PK, GA. Dlhoročná prax a skúsenosti s danými prácami, záruka serióznosti, odbornosti a kvality.

Oľdza , Oľdza

vymaluj.sk

San Marco realizácia dekoratívnych materiálov: Marcopolo, Rilievo, Fenice, Cadoro, Sagredo, Fenice, Stucco Veneziano, Concret_ART, Marmo Antico, pohľadový betón, benátska omietka a mnoho iných. Realizácia všetkých druhov dekoratívnych materiálov, ich kombinácií a rôznych efektov firmy San Marco pochádzajúcich priamo z malebných Benátok.

Bratislavská 121 , Piešťany

Bertok interier

Sme špecialisti na interiérové dvere a zárubne, podlahy, maľovanie interiérov a dekoratívne nátery – benátsky štuk San Marco. Pracujeme v okruhu do 50 km od Bratislavy. Viete, že treba vymaľovať, položiť parkety a osadiť dvere. Ale ako to dať celé dokopy? Pomôžeme vám so všetkými tromi starosťami. Poradíme vám pri výbere farieb a materiálov. Naraz nahradíme až troch majstrov. Všetko si privezieme na stavbu a dokončíme interiér podľa vašich želaní. Zbavte sa stresu, dokončíme to spolu.

Ceresnova 4 , Chorvátsky Grob

MTM mal s.r.o.

Maliarske práce rôzneho druhu. Predovšetkým maľovanie bytov a domov v Bratislave a okolí, ale nielen v nej. Maľovanie interiérov i exteriérov. Stenové i stropné úpravy kancelárií, ubytovacích zariadení, hotelov, gastroprevádzok, barberstiev i kaderníctiev. Maľovanie škôl, zdravotníckych zariadení a ďalších priestorov so špeciálnymi požiadavkami. Maľovanie sokolov, linkrúst, maľovanie sadrokartónu. Špecialisti na dekoratívne omietky San Marco. Viac ako 7 rokov skúseností s maľovaním malých i veľkých priestorov.

Tulipánová 36 , Bratislava-Dúbravka

Petr Juřík - maliarstvo a natieračstvo

Maliarstvo a natieračstvo - maľby rodinných domov, bytov, kancelárií a skladov. Opaľovanie starého náteru. Nátery na drevo a rôzne materiály.

Horní Bečva 158 , Horní Bečva

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk