Murári - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Murári (1057)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Wall Systems s.r.o.

Odvetrané fasády. Zatepľovanie budov. Stavebná firma - oblasť tepelnoizolačných kompozitných systémov.

Tatranská Kotlina 15 , Vysoké Tatry

Denis Gondžala - SUVA NZ

Prípravné práce pre stavbu, demolácia, zemné práce, ručné výkopové práce, betonáže, maľovanie, montáž sadrokartónových systémov, stierkovanie. Rekonštrukcie a stavebné práce. Prenájom lešenia.

Komárňanská 43 , Nové Zámky

ALTERNATIV s.r.o.

Stavebná činnosť. Murárske a maliarske práce so zameraním na interiéry. Rekonštrukcie bytov a domov na kľúč. Oškrabanie, sieťkovanie, stierkovanie, omietky, sadrokartón, maľovanie, obklady, podlahy,

Námestie slobody 22 , Prievidza

Jakub Červenka - CE-REZ

Rezanie, vŕtanie a búranie panelov, železobetónu a tehlového muriva diamantovou technikou s odsávaním. Elektroinštalačné, murárske práce, odvoz sute, práce spojené s rekonštrukciou.

Záhradná 46 , Šenkvice

Jaroslav Konôpka - KO - JA

Bytové jadrá, kúpeľne v rodinných domoch, dlažby, obklady, vodoinštalácia, elektroinštalácia, doprava materiálu, odvoz odpadu. Búracie a murárske práce, stavebné poradenstvo.

Poľovnícka 945/6 , Banská Štiavnica

TOMÁŠ GALAMBOŠ-GALATOSTAV, s.r.o.

Stavebná firma - dodávka a montáž sadrokartónových stropov a priečok, striekaná izolácia, rekonštrukcie a stavebné práce.

Vinohrady 16/A , Nové Zámky

Vladimír Valentín - VALESTAV

Kompletné a čiastočné rekonštrukcie bytov, domov a nebytových priestorov, murárske práce, maliarske práce, vodoinštalácia, elektroinštalácia.

Brančská 3107/9 , Bratislava

VERVA , spol. s r.o., Košice

Stavebná firma Košice. Novostavby a rekonštrukcie. Výstavba domov na kľúč, nízkoenergetické domy, zatepľovanie, murárske, tesárske, maliarske, búracie, vodoinštalatérske, kúrenárske a elektro práce.

Textilná 7 , Košice

COLORSTAV - TEAM, s.r.o.

Realizácia stavieb a rodinných domov, kompletné interiérové riešenie, maliarske práce. Murárske a obkladačské práce. Montáž sadrokartónových systémov. Zatepľovanie budov.

Gazdovský rad 18/12 , Štvrtok na Ostrove

STAVIVO FRAME, s.r.o.

Stavebniny - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny. Murárske, tesárske a pokrývačské práce.

Vajsková 641 , Lopej

ALBERT - IN, s. r. o.

Dodávka a montáž sadrových omietok. Predaj a prenájom omietacieho stroja a príslušenstva. Zabezpečenie maliarskych prác. Dodávka a realizácia anhydridových - sádrovych liatych podláh.

Ľutinská 140/2 , Pečovská Nová Ves

Juraj Ščerba - INTERIÉR ANTIK

Maliarske a štukatérske práce, stierkovanie, montáž sadrokartónu, búracie práce, prípravné práce pre stavbu, obkladanie stien, tapetovanie, nátery striech a fasád, výroba dekoračných kameňov.

Dobrianského 57 , Humenné

PILOT - MONT spol. s r.o.

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Byster 1 , Sady nad Torysou

Ajo Stav, s.r.o.

Stavebná firma - projektovanie, výstavba, realizácia domov na kľúč. Stavby rodinných domov, rekonštrukčné práce, rekonštrukcie bytových jadier. Dodávka stavebných materiálov.

Dolná 467 , Tešedíkovo

ADAME, s. r. o.

Výstavba a rekonštrukcia domov - zakladanie stavieb, armovanie, betónovanie, murovanie, vnútorné aj vonkajšie omietky, maliarske práce, zatepľovanie, pokladanie dlažby, výstavba plotov, búracie práce.

Lozorno 80 , Lozorno

FINAL DESIGN, s.r.o.

Rekonštrukcie bytov a domov, drobné stavebné práce a úpravy interiérov, obklady, dlažby, murárske práce, výstavba rodinných domov.

Hlinská 16 , Žilina

TELES, spol. s r.o

Prenájom, zabezpečenie dodávky a montáže lešenia. Oprava technologických zariadení, výstavba nových investičných projektov.

Štefánikova , Žilina

Ján Uher - JU + STAV

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kupeľní. Dovoz materiálu a odvoz starého jadra vlastnými vozidlami.

Švabinského 3 , Bratislava

Miroslav Krečmer ml. - úprava terénu a výkopové práce

Vykonávanie výkopových a zemných prác - zrovnávanie okolia domov, výkop kanalizácie, rýh na vodu, elektrinu. Úpravy terénu, betónovanie chodníkov, murárske práce, obklady z kameňa, šalovacie práce.

Lazy pod Makytou 207 , Lazy pod Makytou

ABL - Trade s.r.o.

Stavba rodinných domov, stavby na klúč, zameriavanie stavieb, kompletné stavebné, murárske, búracie práce, podlahárske, obkladačské, tesárske, strechárske fasádne, maliarske práce.

Streďanská 5 , Topoľčany

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Murárske práce v Katalógu Azet.sk