Podlahové a stenové vykurovanie - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Podlahové a stenové vykurovanie (181)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

J - TRADE BUILD s.r.o.

Poskytovanie služieb v oblasti inštalatérskych prác - voda, rekonštrukcia, oprava, údržba a montáž plynových zariadení, kanalizácia, montáž podlahového a stenového vykurovania, solárne systémy.

ul. 1. mája 24 , Nová Dedinka

Peter Vaňo Servis

Predaj, montáž, servis klimatizácie, chladenie, kúrenie, podlahové vykurovanie, regulácia kúrenia, tepelné čerpadlá, vzduchotechnika, chladničky, plynové spotrebiče, mikrovnky, jadrové vŕtanie.

Murárska 129/40 , Tovarníky

Alex - MONT, s.r.o.

Montáž ústredného kúrenia, kurenárske práce. Montáž sanitárnej techniky. Montáž vnútorných a vonkajších kanalizácií. Montážne a inštalatérske práce, montáž vodovodu. Vykonávanie revíznych správ.

Kráľov Brod 47 , Kráľov Brod

MT mont s.r.o.

Montáž vody a kanalizácie, ústredného kúrenia, plynoinštalácie, zdravotechniky. Rekonštrukcie, opravy, dodávky pre novostavby.

Matice Slovenskej 18 , Trenčín

RAMIS eu, s.r.o.

Predaj tepelnej techniky - uhlíkovo-vláknitej infračervenej vyhrievacej fólie na podlahové, stenové a stropné vykurovanie. Montáž a odborné poradenstvo. Záručný a pozáručný servis.

Hrabová 729/17 , Svidník

JUFLEX s.r.o.

Dodávka a montáž podlahového a radiátorového kúrenia, stropného chladenia. Realizácia vykurovacích a komínových systémov, zdravotechniky, tepelných čerpadiel a solárnych kolektorov.

Na Revíne 20 , Bratislava

Q-termo, s. r. o.

Solárne systémy na ohrev vody, prietokové ohrievače vody, elektrické podlahové vykurovanie, zásobníkové ohrievače, fotovoltaické solárne panely na výrobu elektrickej energie. Stavebné poradenstvo.

Hlavná ulica 487/37 , Košeca

IVAR CS spol. s r.o.

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. pôsobí v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.

Velvarská 9 , Nelahozeves

J & R INSPIRE, spol. s r.o.

Výstavba a servis krbov a kachľových pecí. Predaj krbových vložiek a tmelov. Krbové náradie a príslušenstvo, biokrbov, krbové piecky, vykurovacie systémy.

Terézie Vansovej 18D , Zvolen

Jumbo Puk, s.r.o.

Montáž, servis, poradenstvo - solárna technika, tepelné čerpadlá, centrálne vysávače, podlahové kúrenie. Výmena plynových kotlov, čistenie kanalizácií a odpadov, krtkovanie. Predaj pracovných odevov.

Na Skalke 559 , Nižná

FALKEN s.r.o.

Montáž a predaj drevených a laminátových parkiet, predaj parketovej chémie, kotlov, sanity, ohrievačov, prenájom stavebného náradia, poradenstvo.

Cementárenská 15 , Stupava

e-up s.r.o. - vykurovacie systémy

Infračervené, podlahové, elektrické kúrenie, vykurovanie. Vykurovacie systémy Caleo.

Slnečná 838/19 , Vinica

Ing. Milan Podhora - CONSTRUCT

Veľkoobchodný predaj elektroinštalačného a vodoinštalačného materiálu, stavebné práce a rekonštrukcie, tepelnoizolačné systémy. Montážne práce, prenájom priestorov, energetická certifikácia budov.

Gemerská cesta 1 , Lučenec

SIGPUMP s.r.o.

Predaj armatúr, čerpadiel, náhradných dielov pre čerpadlá, radiátorov, vykurovacích telies.

Garbiarska 905/4 , Liptovský Mikuláš

Top-interiery

Rekonštrukcia interiérov - omietky (štukové, sadrové), obklady, dlažby, montáž a kompletáže batérií sprchových kútov, sadrokartóny, maľovanie, pokládky podláh, 3D vizualizácia, podlahové kúrenie.

Jenisejská 20 , Košice

BALMARKT s.r.o.

Predaj vykurovacej techniky, vodoinštalačného a sanitárneho materiálu, expanzných nádob, izolačného materiálu, vonkajšej a vnútornej kanalizácie, odborné poradenstvo a vypracovanie cenových ponúk.

Hadovská cesta 6 , Komárno

VIKON, s.r.o.

Veľkoobchodný predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel - vypínače, bytové termostaty, predlžovacie káble, elektroinštalačné náradie, priemyselné vidlice, zásuvky, káble, vzduchotechnika.

Považské Podhradie 330 , Považská Bystrica

ZEN - Zelená energia, s.r.o.

Stavba domov na kľúč, kompletná realizácia stavieb, murárske práce, zatepľovacie práce, kúrenárske práce, Košice. Predaj tepelnej techniky.

Herlianska 59 , Košice

NITRATHERM, s.r.o.

Montáž ústredného a podlahového vykurovania, systémy vodného chladenia, solárne systémy, tepelné čerpadlá.

Konopniská 621 , Veľké Zálužie

EkoSet s.r.o.

Dodávateľ infračervených vykurovacích systémov, montáž, infra kúrenie.

Olympionikov 4 , Prievidza

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Podlahové a stenové vykurovanie v Katalógu Azet.sk