Poistenie (961)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BFC SLOVAKIA s.r.o.

Poistenie majetku podnikateľov , poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie CMR, poistenie zodpovednosti uctovníkov

Banšelova 28 , Bratislava

ICS - Insurance Complete Services s.r.o.

Poskytovanie poistenia - PZP, havarijné poistenie, cestovné a úrazové.

Nobelova 12E , Bratislava

Bc. Monika Erbenová - BY.NELA

Exkluzívny obchodný zástupca Českej poisťovne - Slovensko, a. s. v životnom a majetkovom poistení.

Boldog158 , Boldog

PhDr. Jozef Bösörményi - Likvid Car - Slovensko

Zastupovanie klientov vo veci sprostredkovania nároku na náhradu škody z titulu poistných udalostí, voči poisťovacím spoločnostiam. Spracovanie kalkulácií (AUDATEX),kalkulácia opravy, Výpočet škody na mot. vozidle, obhliadka, zápis rozsahu škody poškodenia na vozidle, posúdenie hospodárnosti opravy mot. vozidla, parciálna škoda, neekonomická oprava - totálna škoda, zamietnuté, odopreté poistné udalosti (PU) zo strany poisťovní, krátenie poistných plnení, nepriznané plnenia uplatnených nárokov.

Hlavná 500/73 , Fintice

TOBS s. r. o.

Naša spoločnsoť ponúka, správu poistných zmlúv, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku, podnikateľov, zamestnancov, životné a cestovné poistenie. Taktiež poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie zásielok, CMR poistenie a poistenie dopravcov a zasieľateľov. Na trhu pôsobíme od roku 2014.

Holíčska , Bratislava

PDK, spol. s r.o.

Autobazár roka na Slovensku, pre roky 2017, 2018, 2019, 2020 - predaj, výkup a dovoz vozidiel. Poistenie, leasing / úver, lepenie autofólií, autoservis, prihlásenie vozidiel.

Panónska cesta 30 , Bratislava

GAMA INVESTMENT, spol. s r. o.

Prenájom, predaj a kúpa nehnuteľností - domy, byty, pozemky, nebytové priestory, poradenstvo v oblasti úverov. Výkup ornej pôdy /aj spoluvlastnícke podiely/, vypracovanie znaleckých posudkov.

Konštantínova 6 , Prešov

ASTORIA reality s.r.o.

Realitná spoločnosť - poradenstvo pri uzatváraní zmlúv, listy vlastníctva, snímky z katastrálnej mapy, ocenenie, poistenie nehnuteľnosti, vystavenie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti.

M.R. Štefánika 10 , Martin

CK EUROTOUR, s.r.o.

Ponuka zájazdov do tuzemska, zahraničia a exotických krajín - Chorvátsko, Turecko, Tunis, Egypa, Bulharsko, Grécko, Rhodos, Kréta, Thasos. Sprostredkovanie cestovného poistenia, leteniek a lístkov.

Hlavná 52 , Stropkov

Vybavene

Sme finanční sprostredkovatelia orientovaní na vaše pohodlie. Volíme ľudský prístup, riešime za vás papierovačky a odporúčame produkty, ktoré majú zmysel. A vy? Vy sa medzitým sústredíte na plnenie svojich snov o bývaní či nezávislosti. Klient na prvom mieste. Vieme, znie to ako fráza, ktorá sa dobre vyníma na stránke. Je to však tá najpodstatnejšia vec, ktorou sa riadime pri výbere produktov aj spôsobe komunikácie s vami. Svoju prácu berieme ako spojenie poslania a hobby. Aj preto nás baví hľadať riešenia pre vaše potreby a vybaviť veci, ktoré finanční poradcovia bežne neriešia.

Rozvojová 2/B, , Košice

Ing. Martin Gáll - finančný agent

Poistná ochrana členov rodiny, firemného a privátneho majetku. Vyberáme z dostupných produktov na trhu pre Vás poistenie na mieru: -životné, úrazové, cestovné poistenie, -poistenie bývania, nehnuteľností, domácnosti a zodpovednosti za škodu, -poistenie mot. vozidiel, povinné zmluvné, havarijné, poistenie finančnej straty GAP, poistenie proti poruchám Auto Check, -poistenie firemného majetku, poistenie zodpovednosti za škodu z podnikateľskej činnosti Asistencia pri uplatňovaní finančných nárokov voči poisťovniam.

Plzenská 2 , Prešov

ČSOB Poisťovňa, a.s.

Životné poistenie, poistenie domu, bytu, stavby, poistenie automobilov - povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné a podnikové poistenie, živelné poistenie, poistenie strojov.

Žižkova 11 , Bratislava

LEM, s.r.o.

životné a neživotné poistenie......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pramenistá 1020/14 , Nitra

Rastislav Baník - Generali poisťovňa, a.s.

Poistenie pre malých a stredných podnikateľov, obce, občianske združenia - poistenie majetku, strojov a zariadení, poistenie automobilov, poistenie domov a bytov.

Gorkého 7 , Michalovce

RéCArt service s.r.o.

Administratívne služby súvisiace s prihlásením a prepisom vozidiel, poistný špecialista.

Jarmočná 1249/25 , Pribeta

Allianz Trade

Allianz Trade je ochranná známka používaná na označenie služieb spoločnosti Euler Hermes. Allianz Trade poskytuje poistenie pohľadávok, poistenie záruk a ďalšie riešenia poistenia v oblasti B2B. Allianz Trade je svetovým aj slovenským lídrom v oblasti poistenia pohľadávok. Allianz Trade je členom skupiny Allianz.

Bajkalská 19B , Bratislava

INSIA Partizánske - Poistenie a financie

Služby v poisťovníctve, bankovníctve i v realitách. Poistenie na mieru pre občanov i firmy. Zjednanie všetkých druhov poistenia a od všetkých poisťovní na jednom mieste. Transparentné ponuky a vždy objektívne odporučenie riešenia. Nepretržitá starostlivosť o klienta aj po zjednaní poistenia alebo dodaní služby. SPOLOČNE vždy o krok VPRED.

Rudolfa Jašíka 652/14 , Partizánske

RNDr. Viliam Sadloň - MPF

Podriadený finančný agent - poistenie majetku, zodpovednosti, vozidiel pre firmy a občanov.

Partizánska 290/17 , Myjava

AAARKO reality, s. r. o.

Realitné služby v oblasti predaja domov, bytov a pozemkov v Malokarpatskej oblasti, sprostredkovanie predaja, vypracovanie zmluvy.

Vištuk 504 , Vištuk

AQUA - Cestovná agentúra Mária Tannhauserová

Cestovná agentúra - ponuka pobytov v zahraničí a na Slovensku, predaj poznávacích zájazdov, leteniek, medzinárodných cestovných lístkov, vstupeniek na kultúrne a športové podujatia.

M.R.Štefánika 3186/70 , Detva

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Poistenie v Katalógu Azet.sk