Poistenie - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Poistenie (565)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

CARGARANT, s.r.o.

Poisťovacia agentúra - poistenie špeciálnych rizík v oblasti automobilového poistenia, likvidácia poistných udalostí, administratívna správa poistenia, analýzy pre poisťovateľov.

Bělohorská 85 , Praha

Beveluga s.r.o.

Poisťovňa - povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, garančné poistenie, poistenie tankovacích kariet, všeobecná zodpovednosť.

Jiráskova 5 , Trenčín

Comfort Finance, a.s.

Finančné a bankové služby - poistenie, sprostredkovanie, poradenstvo, bankové produkty, dôchodkové sporenie a audit poistných zmlúv.

Špitálska 27 , Bratislava

WEISS Group SE

Hypotéky a spotrebné úvery pre obyvateľov. Poistenie osôb, majetku, úveru.

Jókaiho 26/23 , Komárno

SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. - organizačná zložka

Financovanie najmä pre investície do polygrafických, obrábacích, výrobných a stavebných strojov, poľnohospodárskej a lesníckej techniky a prostriedkov pre hromadnú prepravu osôb a tovarov. Faktoring.

Hodžovo nám. 1a , Bratislava

Comins s.r.o. - poisťovacie služby

Poisťovacie služby - poistenie vozidiel, podnikateľov, osôb, priemyslu, zodpovednosti a dôchodkové poistenie. Správa zmlúv - aktualizácia parametrov zmluvy. Analýza a monitoring potenciálnych rizík.

Múzejná 2/68 , Bratislava

Cestovná agentúra Amazing Tour

Cestovná agentúra - predaj zájazdov, last minute, first minute, all inclusive, exotika, poznávacie, lyžiarske zájazdy. Požičovňa osobných automobilov.

Mozartova 1781 , Frýdek-Místek

Finalys, s. r. o.

Poistenie - životné, sociálne, rodinných domov, motorových vozidiel, zodpovednosti za škodu, poistenie podnikateľov, hypotekárne úvery.

Triblavinská 33/1030 , Chorvátsky Grob

Mgr. Martin Pobežal - finančný agent

Finančný agent v Bratislave poskytujúci finančné sprostredkovanie so špecializáciou na hypotekárne financovanie a poistenie nehnuteľností.

Pribinova 30 , Bratislava

FINECARS s. r. o.

Predaj a výkup osobných motorových vozidiel, servis vozidiel, výmena pneumatík. Financovanie formou úveru, zákonné poistenie a havarijné poistenie vozidla.

Vajnorská 131 , Bratislava

Ing. Renáta Jančovičová - ekonpro.sk

Vedenie podvojného účtovníctva - evidencia hlavnej knihy, účtovného denníka, knihy pohľadávok a záväzkov, evidencia majetku, DPH, vedenie jednoduchého účtovníctva - peňažný denník, účtovné knihy.

Inovecká 1479/25 , Topoľčany

Prvá Komunálna Finančná, a.s.

Poskytovanie maklérskych služieb, verejné obstarávanie. Služby v oblasti finančného poradenstva a poistenia pre fyzické a právnické osoby.

Samova 11 , Nitra

RH - invest, s.r.o.

Realitná kancelária. Sprostredkovanie predaja a prenájmu novostavieb, rodinných domov, bytov, nebytových priestorov. Investičná činnosť. Vypracovanie hypotekárnych úverov. Poistenie nehnuteľností.

Ďurkova ulica 23 , Nitra

Ing. Martin Gáll - finančný agent

Poistná ochraa členov rodiny, firemného, privátneho majetku. Poradenské služby a asistencia pri uplatňovaní finančných plnení pri poistných udalostiach.

Plzenská 2 , Prešov

MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.

Poistenie priemyslu, podnikateľov, poistenie zamestnancov a poskytovanie zamestnaneckých výhod.

Plynárenská 1 , Bratislava

NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o.

Poskytovanie hypotekárneho úveru, americkej hypotéky. Servis a poradenstvo v oblasti financií. Predaj nehnuteľností - byty, domy, pozemky a nebytové priestory. Poskytovanie rôznych druhov poistenia.

Londýnská 52 , Vinohrady

TOBS s. r. o.

Podriadený finančný agent v sektore poistenia a zaistenia. Poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku, podnikateľov, zamestnancov, životné a cestovné poistenie, hypoúvery, úvery, leasing.

Holíčska , Bratislava

Medical & Financial Consulting, s. r. o.

Samostatný finančný agent - poistenie, zaistenie kapitálového trhu, prijímanie vkladov a poskytovanie úverov, dôchodkové sporenie, investovanie do podielových fondov, úverové produkty.

Šustekova 51 , Bratislava

FLEXI CONSULTING, s.r.o.

Ponuka služieb ohľadne finančných služieb a poistenia. Servis pre klientov vo vybavovaní poistných udalostí a zmien v poistných zmluvách.

Štefánikova 50 , Nitra

VEZ GROUP s.r.o.

Rady pre efektívne investovanie, poradenstvo, finančné analýzy. Poisťovacie služby, vybavenie poistenia právnej asistencie motorového vozidla.

Lesná 30 , Komárno

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Poistenie v Katalógu Azet.sk