Rekonštrukcie a prestavby (2231)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Keter Construction Company s. r. o.

Ponúkame čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu vášho obytného priestoru, obnovu starého a realizáciu nového. A tiež výstavbu rodinných domov, ako klasickým spôsobom výstavby, tak aj kopulovitých. Vopred máme možnosť vyhotoviť vám projekt, kde zohľadníme všetky vaše predstavy. Naša spoločnosť sa už viac ako 10 rokov zaoberá rôznymi druhmi opráv a výstavbou rodinných domov vrátane jedinečných architektonických riešení v podobe kupolových domov. Naše skúsenosti sú veľmimnohostranné. Od malých rekonštrukčných prác až po výstavbu chatových osád, testovanie nových inžinierskych systémov, alternatívnych zdrojov elektrickej energie a nových foriem energeticky účinnej výstavby. KVALITNE STAVBY DOMOV NA KĽÚČ A PROFESIONÁLNE REKONŠTRUKCIE S TROJROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame kompletné stavebné služby od výstavby domov na kľúč po rekonštrukcie čiastočne a malé. Naša špecializácia zahŕňa drevodomy a klasické domy. S dlhoročnými skúsenosťami a tímom profesionálov garantujeme kvalitu každého projektu.

Mlynské nivy 4962/54 , Bratislava-Staré Mesto

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá hydroizoláciou – asfaltové pásy, fóliové systémy (FATRAFOL, SIKA), kanadská a talianska tekutá striekaná guma – ako aj tepelnou izoláciou plochých striech. Poskytujeme tiež pokrývačské, klampiarske služby, montáž strešných krytín, rekonštrukciu striech. Sme odborníci na ploché strechy.

Tatiana Homroková - Adrekon

Služby v oblasti stavebných úprav - rekonštrukcie, murovanie jadier, obklady a dlažby, vodárenské a údržbárske práce, montáž sadrokartónu a plávajúcich podláh. Predaj a montáž krbových Údržbarske práce, maľovanie, prerábky interierov ako sieťky stuky, plávajúce podlahy, dlažby, vinylové podlahy, oprava vodoistalacie

Zalužice 254 , Zalužice

JA & MI, s. r. o.

Výstavba priestorov, búracie práce, stavby na kľúč, prestavby, rekonštrukcie. Sadrokartónové práce, obklady, dlažby, vodoinštalatérske a elektrotechnické práce, montáž reklamy.

Stavbárska 52 , Bratislava

Napínacie stropy TOPCEILING

Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie najvyššej kvality služieb a inovatívnych dizajnových riešení pre našich zákazníkov. Montujeme napínacie stropy, vyrábame LED stropné svietidlá a unikátne svetelné obrazy. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý kombinuje odbornosť s kreativitou a vytvárame prostredie, ktoré nie len zlepšuje funkčnosť priestoru, ale mu pridáva štýl a charakter.

Veľká okružná 17 , Žilina

Stavbyt Martin s.r.o.

Stavebná činnosť - pokladanie dlažby, zatepľovanie, rekonštrukcie,

176 , Žabokreky

Fasády Liptov

Zatepľovanie domov Liptovský Mikuláš a okolie. 20 ročné skúsenosti so zatepľovaním fasád rodinných domov.

Hybe 25 , Hybe

Stafi - finalizácia stavieb s.r.o.

Poskytovanie stavebných služieb. Montáž okien a dverí, stavebné rekonštrukcie, zatepľovanie budov a rekonštrukcie striech.

Hlavná 249 , Ražňany

Universal Construction

Slovenská stavebná spoločnosť generálny dodávateľ s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti výstavby mostov, bytových komplexov, rodinných domov, hotelov, bytových domov, ako aj rekonštrukcií rodinných a bytových domov na kľúč. Poskytujeme stavebné práce všetkých typov, ponúkame projektovanie, projektové rozpočtovanie. Zodpovedáme za kvalitu a načasovanie projektov.

Karpatské námestie 10A , Bratislava-Rača

CORMET, spol. s r.o.

Stavebná firma, realizuje výstavbu a rekonštrukciu bytových domov, škôl, administratívnych budov, športových centier.

Plavecký Peter 131 , Plavecký Peter

PRO ENG

Sme stavebná firma, ktorá zabezpečuje prípravnú a realizačnú časť novostavieb a rekonštrukcií, zároveň pôsobíme aj ako generálny dodávateľ. Orientujeme sa aj na realizáciu interiérov a kompletných fit-outov kancelárskych a obchodných priestorov. V našom portfóliu nájdete široké spektrum realizácií od rekonštrukcií interiérov až po výstavbu rodinných a bytových domov.

Horská 12817/11C , Bratislava-Nové Mesto

WITON

Sme firma WITON a patríme k odnoži spoločnosti, ktorá dlhodobo pôsobí v stavebníctve. Profesionálne čistíme a maľujeme fasády, brizolit, strechy, čistíme chodníky a dlažby. Našim pôsobiskom je Prešovský a Košický kraj. Spoľahlivo odstraňujeme mach, plesne, riasy, prach, smog, mikroorganizmy. Používame airless technológie, ktoré zaručia dlhodobý a stály výsledok.

Budovateľská 1285 , Vranov nad Topľou

Rastislav Pavel - TOPStrecha

Montáž, výmena, renovácie strešných okien a doplnkov VELUX. Záručný a pozáručný servis. Montáž krovu, výroba CNC technológiou, montáž odkvapového systému. Stavba altánov, garážových státí.

Šiba 151 , Šiba

MOON ZM, s.r.o.

Stavebná činnosť. Rekonštrukcie bytov a bytových priestorov, dokončovacie stavebné práce, pokladanie dlažieb a obkladov. Výroba altánkov na mieru.

Župná 312/18 , Zlaté Moravce

Milan Golian

Rekonštrukcia domov a bytov. Rekonštrukcia a budovanie bytových jadier, obkladov a dlažieb .Malovanie, stierkovanie, zamkové dlažby. elektrikarske prace, voda odpad,sadrokartonarske práce atd. Výstavba chat, zateplovacie prace, ploty chodniky atd. práca po dlhodobých skusenostiach, ustretové jednanie, vypracovanie cenových ponuk na mieru, pomoc pri nakupovani a odborná pomoc.

M.Jankolu , Martin 1

Petr Juřík - maliarstvo a natieračstvo

Maliarstvo a natieračstvo - maľby rodinných domov, bytov, kancelárií a skladov. Opaľovanie starého náteru. Nátery na drevo a rôzne materiály.

Horní Bečva 158 , Horní Bečva

Ministavebniny D&D

V našej predajni v Bánoviach nad Bebravou nájdete interierové a bezpečnostné dvere, drevené, vinylové a laminátové plávajúce podlahy, dekoračné lamely na stenu a strop, a tiež ponúkame služby rekonštrukcie bytov bytového jadra a domov, kúpeľní a kuchyne. Príďte si pozrieť vzorky a poraďte sa s nami u nás v predajni.

Janka Matušku 1043/21 , Bánovce nad Bebravou

ALP-IN.EU, s.r.o.

Výškové práce, telekomunikačné montáže, rekonštrukcie a drobné stavby, povrchové úpravy konštrukcií, hydroizolácie striech. Ekonomické služby - vedenie účtovníctva, mzdy, personalistika.

Štúrova 44 , Košice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Rekonštrukcie a prestavby v Katalógu Azet.sk